Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25

Thread: Boli transmisibile la om

  1. #21
    Membru AAR Nicolae Paun's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti-diham 1981
    Posts
    4,637
    Post (Dis)Likes
    Va ramane si imi cer scuze daca te-am jignit in vreun fel,crede-ma mie unu mi s-a parut ca e un post pus la misto,sper sa fii ok si sa nu ai nimic la ochi.

  2. #22
    Aquarium expert Juwel's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Galati
    Posts
    9,192
    Post (Dis)Likes
    Idem cu Bamse.

    Tu chiar l-ai scris serios? Sa inteleg ca te-a ingrijorat ca ti-a sarit o picatura de apa din acvariu in ochi?
    Ok, e ochiul tau si e dreptul tau sa fii ingrjorat. Dar te-ai gandit cam cat praf si microorganisme bagi in plamani in fiecare zi? Asta ca sa ai un tablou comparativ...

    Si chiar ai de gand sa te duci la spital pentru asta?

    Eu iti doresc sanatate si ochi buni. Fii linistit, nu se intampla nimic.

    PS Si vad ca continui cu caracterizarile celor "cu drept decizional" Dupa cum vezi, eu nu ti-am zis ca esti ipohondru (ceea ce ar fi fost normal la ce ai postat tu) dar tu ne explici ce orgolii avem.

    Nu ne cunosti inca, si nici nu e cazul sa fim prea apropiati. Asa ca inca o data TE ROG abtine-te de la astfel de comentarii.
    Membru fondator AAR
    Membru fondator RKA
    Stalker.

  3. #23
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Iasi
    Posts
    18
    Post (Dis)Likes
    l-am scris la modul f serios. nu am timp si nici chef sa fac misto pe forumuri. programul meu este f incarcat si nu am timp si pt asta.
    cind scriu ceva, o fac la modul serios si ma astept ca cei la care apelez sa o ia ca atare.
    poate ma repet, dar trebuie sa spun ca nu am NICI UN FEL de intentii rele ( nu stiu cu ce v-ati confruntat pina acum de sinteti asa circumspecti);
    nu vreau sa fiu apropiat de nimeni, tot ceea ce vreau (poate e prea mult) este o atitudine corecta si o abordare profesionala a problemelor; eu si multi care scriu aici chiar au nevoi si probleme pe care se asteapta sa le rezolve folosind acest forum;
    nu am facut din tintar armasar...cind am avut acel incident despre care v-am povestit, primul lucru a fost sa intru pe forum sa caut raspunsuri; am gasit acel articol, si dupa ce l-am citit, adaugind simptomele pe care le am, m-am ingrijorat, si DOAR in acel moment m-am decis sa scriu;
    acvariul meu este curat, pestii sint sanatosi, dar paza buna...
    asta a fost. poate nu am fost eu destul de explicit sau de clar...de a fost luat totul in deridere...

  4. #24
    Aquarium expert Juwel's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Galati
    Posts
    9,192
    Post (Dis)Likes
    Ok.
    Fii sigur ca nu o sa patesti nimic doar de la atata lucru.
    Multa bafta si fii mai atent daca totusi te temi de complicatii. Macar pentru linistea ta.
    Membru fondator AAR
    Membru fondator RKA
    Stalker.

  5. #25
    Aquarium expert mihaim's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    bv / ro
    Posts
    3,555
    Post (Dis)Likes
    Eu beau cate o cana de apa din acvariu in fiecare dimineatza, practic am reusit sa-mi scurtez sederea pe buda de la 5 min la 10 de secunde, in sfarsit seful meu e fericit ca nu mai intarziu la munca.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •