Results 1 to 6 of 6

Thread: Feedback negativ pentru userul @MirceaCluj!

  1. #1
    High member goldmann's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sighetu Marmatiei
    Posts
    524
    Post (Dis)Likes

    Thumbs down Feedback negativ pentru userul @MirceaCluj!

    Astazi intamplator am fost la posta sa-mi scot un pachet si ziceau ca am mai venit unul la care ii de platit 3lei,l-am platit si m-am dus acasa sa vad ce e,erau plantele trimise de mine catre @MirceaCluj in data de 24.05!!!Bineinteles era cu ramburs. Nici macar un semn nu mi a dat,cu totul ca l-am tot deranjat(pe pm) cu intrebari daca au venit plantele si daca e multumit cu cantitatea,calitatea,dar nimic.E total neserios!Eu pm-urile le-am stres pt simplu fapt "corespondez"cu multa lume trimit si primesc la fel multe pachete,nu m-am gandit ca voi avea probleme cu acesta,am insa threadul meu: http://forum.acvarist.ro/showthread....ia-Nana-ieftin! Feritiva de el,nu de alta dar e pacat de plante altii stau pe "lista de asteptare pentru ele"si el nu si le ridica,ma intreb ce era daca erau pestisori,creveti,Pacat.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    52
    Post (Dis)Likes
    esti tu un neserios nici macar un pm nu mi-ai dat dar asta e fiecare cu caracterul lui:(

  3. #3
    High member nyko27's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    orastie hd
    Posts
    819
    Post (Dis)Likes
    goldman eu lucrez cumpar de mult timp de la mirceacluj si i-am vandut discusi dar nu am avut nici o problema deci concluzia (feriti-va de el) nu e generala mai poate fi si posta de vina nu mai stiu userul acu dar mi-a trimis din zona ta plante de 200lei si pachetul s-a pierdut pur si simplu cei de la posta erau fara replica
    eu nu sant de aceeasi parere cu tine !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    High member goldmann's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sighetu Marmatiei
    Posts
    524
    Post (Dis)Likes
    Cred ca voi nu ati citit atent ce am scris,@nyko27 si tie ti-am trimis plante,zi-ne te rog daca nu te-am anuntat,si inainte si dupa,dupa te-am intrebat pe pm,cel Putin de 2ori daca a Ajuns planta bine,si daca iti place,nu?
    Posta DE ACOLO mi-a confirmat ca ajuns,a stat foarte mult, si nu l-a ridicat nimeni iar individul asta nu a mai raspuns la nici un semn dat de mine,chiar nu am nimic cu el doar vroiam sa va feriti de el,dar daca voi chiar nu vreți binele vostru si nu va e foarte CLAR dupa scrisele mele,atunci asta e credeți-il pe el.Dar atunci mă întreb de ce imi pierd eu timpul sa scriu feedback negativ?n-am ce face? Sau doar mă leg de un clujan ca nu mi place mutra lui(pe care nu am vazut-o)???
    Poate la urma am sa rog mai bine un moderator sa stearga acest topic,pt ca vad ca Facem doar reclama(si nu negativa) la un user care nu merita.Inca ceva,doar acum răspunde la feedback,oare de ce?Va zic eu: a așteptat sa treacă mult,sa-mi sterg si eu pm-urile.

  5. #5
    High member nyko27's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    orastie hd
    Posts
    819
    Post (Dis)Likes
    eu mi-am spus parerea vizavi de colaborarea cu userul respectiv nu am nimic cu nici unul dintre voi doamne fereste

  6. #6
    Admin retras Kin's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Argeș
    Posts
    8,581
    Post (Dis)Likes
    @ nyko27 : Sunt sigur ca userul respectiv nu are nevoie de avocat. Daca doresti sa postezi un feedback pozitiv pentru acel user, fa-o dupa cum spune regulamentul, postand linkul tranzactiei impreuna cu parerile despre aceasta.
    Acvariul actual: Monaco (20l)
    Acvarii in trecut: Primul (80l), Ferma (160l), Lu (160l), Oakland (160l),
    Prichindel (25l) , Mini (15l), Pixel (160l),
    GONG (25l), AcvaLaJob (20l).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •