Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 218

Thread: Pt. CLUJ si imprejurimi

  1. #21
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Campia-Turzii,Cluj
    Posts
    381
    Post (Dis)Likes
    Cred ca este mai multa gargara cu acesti Nannacara si puiutii lor.Daca nu iesi cu o pereche atunci aceasta este concluzia."fishdisease" ne poate spune daca esti un om serios sau un .....ce vrei tu ca sa nu te superi.

  2. #22
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    dezactivat-transylvania
    Posts
    128
    Post (Dis)Likes
    sincer eu mam saturat de copilariile astea de pe forum oare are sau i vrajeala sau mai stiu eu care ar fii chestia sa spun ca am nanacara si sa nu am cu ce as fi eu mai fericit ?
    nenea am sa incerc sa iti aduc o pereche desi eu iam cumparat din cluj acum ceva timp de la magazinul ala de langa regionala CFR nui stiu numele...si mai cunosc o gramada de oamnei care au nannacara in cluj ... nu vad undei problema
    incerc dar nu promit nimica ....

  3. #23
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    dezactivat-transylvania
    Posts
    128
    Post (Dis)Likes
    dau la schimb pe alte plante nymphaea stellata am de dat 3 bulbi .... pt. cluj ar fi cel mai bine ca ajung prin cluj miercuri sau joi

  4. #24
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    CLUJ-NAPOCA
    Posts
    232
    Post (Dis)Likes
    a vazut cineva prin cluj incalzitor de substrat?

  5. #25
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    dezactivat-transylvania
    Posts
    128
    Post (Dis)Likes
    am gasit apistogramme la jucu in prostie... ia mai dati o raita ma clujenilor si vedeti ca se gaseste am gasit si nannacara si multe alte speci in jur de 5-6 si multi alti pesti ...

  6. #26
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Campia-Turzii,Cluj
    Posts
    381
    Post (Dis)Likes
    fishdisease
    Daca mergeti pana la Jucu poate ne dati niste informatii despre ce se gaseste acolo si in special ceea ce ma intereseaza in mod deosebit "discus".Multumesc.

  7. #27
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    dezactivat-transylvania
    Posts
    128
    Post (Dis)Likes
    este si discus la jucu... dar in general din cate am vb cu domnul nu vinde la bucata di chiar numa in cantitate mare... si mi sa spus ca nu prea primeste vizitatori pt. 2-3 pesti ... are de toate
    bafta !!!

  8. #28
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    dezactivat-transylvania
    Posts
    128
    Post (Dis)Likes
    poi vb cu nenea ala de la ANIMAL CENTER si zii ca vrei apistograme si fa o comanda la el ... si asa poti ...
    P.S. nui magazin de prezentare ... nenea de la Jucu i angro-ist vinde in toata romania... nu numai la CJ ...

  9. #29
    Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Cluj - Dej
    Posts
    165
    Post (Dis)Likes

    Clown fish

    Clown fish ... imi puteti spune mai multe despre ei ?
    Sunt prin Cluj ?
    Multumesc anticipat
    Un filozof a spus odata: Cunoasterea fara iubire este ca un ecou gol. Cel care trebuie sa tina o predica despre grane si vite nu este un sfant, ci un fermier care le iubeste. Daca noi iubim animalele, putem da o noua viata cunostiintelor noastre si poate chiar sa devenim sursa de inspiratie pentru altii.

  10. #30
    User banat
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    dezactivat-transylvania
    Posts
    128
    Post (Dis)Likes
    da gasesti in cluj gasesti si la bistrita ... dar nu cred ca gasesti in magazine ci doar la importatori .. in cluj DOMNUL KOSOI (nu stiu cum se scrie)

Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •