Results 1 to 6 of 6

Thread: Comanda skippy1306

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes

    Comanda skippy1306

    Salut toti bacauanii.
    Am deschis acest topic pentru a vedea daca este cineva din Bacau interesat sa faca o comanda la skippy.
    http://forum.acvarist.ro/showthread....797-Vand-pesti Acesta este link-ul la postul lui. Nu trimite in tara decat de 50 buc in sus.
    Deocamdata eu as dori 2 x Red Spotted Snail, 5 x Red Cherry, 3 x Guppy Blacktail, 3 x Guppy German Yellow, 3 x Pangio Kuhlii. Total 16 buc.
    Multumesc.

  2. #2
    High member albinik's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    BACAU Bc.
    Posts
    599
    Post (Dis)Likes
    Pai...nici nu stim cine esti.Ce te face sa crezi ca cineva ar vrea sa faca o comanda comuna cu un necunoscut?Treci pe la introducere si prezinta-te sa vedem si noi cu cine vorbim!
    DACA NU NOI ATUNCI CINE!?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes
    Acum ca am facut cunostinta, sper ca e OK si poate adaugi si tu ceva pe lista de cumparaturi.

  4. #4
    Junior Member Korleone's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    74
    Post (Dis)Likes
    Daca se da comanda pana Vineri , as dori sa cumpar si eu un betta.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes
    Pana acum avem 16 buc eu si 1 buc Korleone. You do the math

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes
    Dat fiind interesul scazut, ca sa nu spun absent, pe care il manifesta colegii din Bacau ptr comanda despre care se vorbeste in acest topic, m-am orientat catre un pet-shop din Buc http://www.mopestiexotici.ro/noutati.html . Am discutat telefonic cu dl Mircea Oprea (proprietarul) si am stabilit in principiu ca martea viitoare (11.10.2010) sa ii dau o comanda finala (pentru mine). E deacord si cu o comanda mai mica. Daca e cineva din Bacau care vrea ceva de acolo, sa ma anunte pana marti.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •