Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Thread: acvariu nou - user mcer

  1. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    48
    Post (Dis)Likes
    mi-ar fii placut sa avem mai multe acvarii in concurs
    castigatorii de la acvariile lunii sunt excelente cu acvarii ce puteau fii castigatoare
    cel din august 07 mie im pare foarte bun si data fiind grila de arbitraj ar fi punctat puternic

  2. #12
    Aquarium expert Juwel's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Galati
    Posts
    9,192
    Post (Dis)Likes
    Mcer, in primul rand felicitari pentru acvariul pe care il detii si pentru participare. Sunt bucuros ca am fost impreuna in acest concurs, doi de Cristian. Deci tizule, am dovedit amandoi curajul de a ne inscrie si de a fi "judecati" ceea ce zic eu ca e un inceput. Poate data viitoare se vor inscrie mai multi, mai ales ca exista extrem de multi detinatori de acvarii frumoase pe acest forum. Cu siguranta multe mai frumoase ca ale noastre.
    Dar nu e vina noastra ca nu s-au inscris in concurs.

    Deci domnule Puiu_sol, poate am fi meritat o strangere de mana pentru curaj macar, chiar daca credeti ca nu am meritat aceste premii. Nu suntem de pe alta planeta, stim ca sunt multi cu acvarii de concurs aici. Dar din pacate au fost doar doi concurenti la aceasta sectiune, pe care deja ii stiti. Pe unul din ei l-am felicitat eu mai sus. Si sper sa nu legati observatia mea de jurizare. Stiu sa respect opinia unui juriu, particip la multe "intreceri" - pe unele le castig, pe altele nu, dar din toate am invatat cate ceva. Si de data asta am sa tin cont de o parte din sugestiile juriului.


    Cu stima,

    Juwel
    Membru fondator AAR
    Membru fondator RKA
    Stalker.

  3. #13
    Senior Member BMFCaesar's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Galati, Tiglina I, 1979
    Posts
    1,964
    Post (Dis)Likes
    salutare, eu lucrez cu d-nul "juwel", ii cunosc acvariul f bine si nu doar din poze;
    vreau sa adaug ceva f important, ceva ce poate nu se vede, Cristi pune suflet in ceea ce face, nu are plante sau pesti de milioane, dar cei pe care-i are, daca ar putea vorbi in mod sigur ar spune "sarumana conasule".
    Acest acvariu la conceput asa cum il vedeti pentru pesti in primul rand, sa se simta bine si abia apoi ptr placerea lui de ai privi.
    O fractura de creatie , un colt salbatec, desprins din natura, plin de culoare si de o forfota vesela, cam asa i-as caracteriza eu acvariul.
    Felicitari prietene drag si sa-ti traiasca pestii 1000 de ani !
    Biotop Amazonian 54l
    South American Fish Species 240l
    http://forum.acvarist.ro/showthread.php?5537-Regulamentul-forumului-Acvarist.ro - pct q)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •