Results 1 to 8 of 8

Thread: Intalnire Acvaristi Mureseni 29.01.2011

Very high member parpa_tupac's Avatar
    Post (Dis)Likes

Intalnire Acvaristi Mureseni 29.01.2011

Dupa cum am stabilit, pentru fiecare intalnire va fi cate un topic nou.Am rugamintea sa nu fie poluat aiurea, discutii gen chat.Pentru asta exista mess si PM si altele...
    Daca aveti nevoie de ceva sau intrebari legate de intalnire se pot posta aici.Ideea e sa nu exageram.

Intalnirea are loc Sambata 29.01.2011, la Sanyi, ca de obicei, pe strada Budiului nr. 28(vezi locatia in semnatura mea).
    Ora 10:00.
    Am rugamintea sa aduceti careva din voi un aparat foto compact ca sa nu mai car ditamai geanta foto dupa mine pentru 2-3 poze.

Pentru cei din afara orasului, va rog sa ma contactati telefonic, in cursul zilei de Vineri, 28.01, pentru confirmare.Am inteles ca in 22.01 au fost 2 persoane din Tarnaveni la locatie desi era anuntat de Miercuri sau Joi ca nu se mai tine.
    Deci pentru evitarea neplacerilor, va rog sa ma contactati telefonic(0748960327 - Radu).

Multumesc

PS.
    Daca la Sanyi(str.Budiului) intervine ceva, propun ca intalnirile sa se tina intr-un local.Veniti cu propuneri si eu ma ocup sa discut cu cei de acolo, sa ne de-a voie sa aducem plantele si sa le expunem pe o masa, special amenajata.Nu de alta dar nu putem sa-l "presam" pe Sanyi de fiecare data sa ne primeasca.Toti colegii nostrii din tara se intalnesc in localuri.Nu toti au luxul de a se intalni intr-o crescatorie de pesti.

PPS.
    In Sancraiu de Mures, este restaurantul Pestisorul de Aur(am pe cineva pe acolo).
    Mai toate sunt ieftine, avem spatiu, la vara putem pescui la balta de acolo

Panorama 5 800x600.jpg

Junior Member aqua's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Stati linistiti, nu ma simt presat de acvaristi. Uneori se intampla ca intervine o nunta, aniversare ..., dar altfel ma simt onorat cand sunteti oaspetii mei.
    Va astept sambata 29 ianuarie.

Junior Member
    Post (Dis)Likes
    buna seara.

Doresc sa particip si eu simbata la intalnire in cazul in care sunt locuri libere.

O seara placuta.
    acvariu juwel 54L standard ~ 30 gupy
    acvariu sunsun 200L - 6 ciclide

User banat
    Post (Dis)Likes
    salut iulex80 , te primim cu drag sambata locuri sunt destule

Junior Member
    Post (Dis)Likes
    salut acvaristi mureseni. vin si eu sambata, 29.01.2011, daca nu intervine nimic pana atunci. ma bucur ca sa amanat intalnirea de sambata trecuta, pt. ca desi aveam de gand sa vin, nu puteam sa ajung.

numai bine!

High member Iepurasu's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Cine doreste melci de substrat?

Post (Dis)Likes
    Sa nu uitati sa aduceti unul din voi un aparat foto, macar o poza de grup sa facem.Creez un topic in care punem doar pozele si eventuale mici descrieri.

Post (Dis)Likes
    Intalnirea a decurs normal, deci aici se poate inchide.
    Teoretic, urmatoarea intalnire 12.02.2011, pana atunci ape limpezi!
    Multumim!