Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22

Thread: Ajutor, algele mi-au distrus acvariul!

High member aquafm's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Pestele acela se numeste kuhli, sint sanse sa mai fie in viata, asa ca ai mare grija cum golesti acvariul. Dupa ce prinzi ceilalti pesti din acvariu, scoti o parte din apa si apoi il cauti cu degetele in nisipul din acvariu. Dar cu grija, sa nu-l zdrobesti.
    Reset inseamna sa o iei de la capat cu acvaristica, incepand cu vreo 2-3 saptamani bune de documentare pe forum, ca sa te speli de pacate. Sectiunea articole e sfanta
    " - Nu sinteti prea nervos, cu toata agitatia din jur?
    - Nu, a raspuns linistit maestrul zen. In afara acestei agitatii, totul este foarte calm" Henri Brunel - Zambete zen

Member SebastianBV's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Poti sa deschizi un jurnal la Acvaristica de apa dulce...Inceputul....Jurnal, unde sa o iei de la 0.
    Cat despre link-ul magic....deja il ai.....si cand ai cate o nelamurire - foloseste cu incredere optiunea de Search, foarte utila pentru subiecte deja discutate de zeci de ori. Problemele tale NU sunt unice....majoritatea am trecut prin lucrurile astea si sunt deja discutate pe forum - DE AIA este recomandata folosirea optiunii search.

Apropo - primul raspuns pe care l-ai primit de la Kin contine absolut tot ce ai nevoie pentru un nou start....cu asta eu inchei discutia in acest thread - poate ne vedem pe la sectiunea de jurnale.
    Last edited by SebastianBV; 04-01-2011 at 16:13.

Page 3 of 3 FirstFirst 123