Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Reincarcare butelie Co2 Unde?

Maestru Aquascape alex08's Avatar
    Post (Dis)Likes
    De pret nu ar fi o problema, daca stam sa ne gandim la cat timp incarcam buteliile, parerea mea.Oricum iesim bine.
    In schimb, atitudinea, in ziua de azi...

Subscriu la cele spuse de Abcdesign, cateva repere?

Junior Member radu_cv's Avatar
    Post (Dis)Likes
    1. cel de la cernele : mergi pe str brestei si la cuibul de barza faci dreapta spre cartierul rovine 2 ( troaca ) si iar dreapta. e pe partea stanga.
    2. cel de la isalnita : faci dreapta spre isalnita pe prima intrare aceea pe sub pod si este pe partea dreapta pana sa intri in isalnita.
    din punctul meu de vedere cel mai de calitate co2 este cel de la isalnita. preturile nu le mai stiu dar cred ca sunt asemanatoare.

Junior Member
    Post (Dis)Likes
    salutare m-ar interesa o butelie de 2kg daca are cineva

Base member
    Post (Dis)Likes
    Cum mai e cu centrele astea? Au ramas tot acolo?
    As vrea sa imi fac si o inspectie la butelia de 5kg pe care am luat-o acum 2 ani second si despre care nu stiu nimic.
    E cineva in masura sa faca asta sau sa raman doar la incarcare?

Member adrian.jivulescu's Avatar
    Post (Dis)Likes
    mergi la centrul din Breasta acolo fac si verificari ,am un nr de tel de la un agajat de acolo ********** nu stiu cum il cheama ,vb cu el si o rezolvi sigur.
    Last edited by Kin; 21-04-2015 at 12:26. Reason: Am sters eu numarul, este al unui alt user al forumului care n-are treaba cu domeniul.

Base member
    Post (Dis)Likes
    Breasta? Unde e asta? Pe forum sunt 3: Isalnita, Cernele si cel din zona Banie.

Member 1Mihai's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Cel mai probabil Adrian se refera la Cernele (Brestei), suna la nr ala si iti va explica tipul respectiv unde lucreaza!
    Sunt succese care te înjosesc și înfrângeri care te înalță. – Nicolae Iorga

Base member
    Post (Dis)Likes
    Asa voi face! Mersi!

Maestru Aquascape alex08's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Dan, nu am ajuns niciodata la centrul din Isalnita, n-am auzit pe cineva sa incarce acolo.
    Cel din Cernele mi se pare cel mai profi, chiar merita drumul pana acolo. M-au rezolvat oamenii de fiecare data cand am avut nevoie. Au cantar digital si iti incarca la suta de grame.
    Am incercat sa ma duc cu Google Maps pana acolo sa-ti fac o schita cat de cat, dar nu ma lasa. In mare, mergi pe Brestei pana in punctul asta (vestitul cuib de barza, din cate stiu este singurul de pe strada asta) :

Ajuns acolo, faci la dreapta si intri pe o ulita. Mergi pe ulita pana in punctul asta :

Aici vei face iar la dreapta, pe o ulita si mai darapanata, ca sa zic asa, care te va duce la o balta secata, in stanga cum mergi (din ce am vazut ultima oara) iar langa ea o sa se vada centrul de CO2. Intri pe porti si o sa vezi tuburile de O2/CO2 in incinta, 2 rampe de incarcat, etc.
    Au program si sambata pana la 12 sau 13:00, in caz ca nu poti in timpul saptamanii pana la 17:00, sa zic.

Base member
    Post (Dis)Likes
    Oho...sa traiesti Alex! Tampit sa fiu sa nu ma descurc acum. Luni le fac o vizita. Mersi!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast