Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021
Results 201 to 208 of 208

Thread: Intalniri Acvaristi Mureseni

  1. #201
    Base member shaddow3333's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Targu Mures
    Posts
    301
    Post (Dis)Likes
    v-am spus eu azi baieti motivul penru care nu am vrut sa incarc harta?
    Ai auzit si tu Dan.
    - ca se gaseste intodeauna cineva sa vorbeasca pe langa subiect.
    cu toate ca e pus pentru a afla locatia intalnirii, altii vor sa-si aduc trenul pesti, probabil vor mai fi idei )
    nu ma mai bag!
    Va las sa ziceti si voi parerea!
    nu respect regulamentul referitor la semnatura.

  2. #202
    High member Iepurasu's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Targu-Mures
    Posts
    530
    Post (Dis)Likes
    Daca Radu vrea sa se ocupe de topicurile de intalniri, atunci io zic sa puna in semnatura lui un semn pentru harta intalnirilor. Si asa o sa fie simplu pentru toti. Radu posteaza "intalnire in data de ...." si imediat sub anunt apare si un buton catre harta cu intalnirile. Si atunci nu comenteaza nimeni de nici un tren sau cine stie ce altceva.

    Fac eu un exemplu. Acolo sub New villa e butonu. Dar totusi zic sa isi faca in semnatura cel care se ocupa de anunturile cu intalniri.


    EDIT: poze de la intalnire? Pozele cu "cautatorii de aur" de la Tibi de acasa?
    Last edited by Iepurasu; 08-01-2011 at 21:04.

  3. #203
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8
    Post (Dis)Likes
    pana la urma,pozele de la intalnire?

  4. #204
    Base member valisiano123's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Targu-Mures
    Posts
    445
    Post (Dis)Likes
    Vezi tu mai shaddow3333, facerea de bine e f...re de mama. Eu zic ca ai procedat bine si nu are rost sa te stresezi din cauza asta.Nu stiu de ce metalrhaser posteaza discutii inutile pe acest topik.
    S-a atras de nenumarate ori atentia ca aici se posteaza doar ce tine de intalniri, dar unii nu vor sa priceapa


  5. #205
    User banat
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    mures
    Posts
    306
    Post (Dis)Likes
    hai mai omule ca iulian o glumit si el ce naiba ..................

  6. #206
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8
    Post (Dis)Likes
    deci in afara de gluma aceea am intrebat de pozele de la intalnire deci aici ar fi trebuit sa intreb ,imi pare foarte rau dar atunci nu stiti ce vreti sau nu va plac anumite paersoane...restu poa sa vorbeasca ce vor,cine nu incape sa se dea la o parte

  7. #207
    Base member valisiano123's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Targu-Mures
    Posts
    445
    Post (Dis)Likes
    Scuze de off topic.
    Domnu metalrhaser degeaba iti sare tandara ca asta e realitatea. shaddow3333 a fost foarte buine intentionat si a incercat sa vina in sprijinul tuturor. Mi-a spus la intalnire ca nu a postat harta ca sa nu fie probleme, iar eu l-am incurajat sa o faca si cum a pus harta hopa ca s-au si gasit unii comentatori. Bineinteles ca nu ne-a cazut bine la niciunul desi tu ai crezut ca e o gluma foarte reusita.
    Pacat domnu metalrhaser ca nu ti-ai scris parerea ta despre acest forum aici. Sa stii ca nici mie nu imi plac oamenii cu mai multe fete. Pe messenger spui una, aici esti sfant.
    Oricum daca am gresit cuiva imi cer mii de scuze inclusiv domnului metalrhaser.
    Scrieti si faceti ce doriti pe acest forum. Eu personal am sa-mi gasesc raspunsurile la intrebari, cat si sprijinul.
    Inca o data scuze de off topic.
    Va doresc o duminica placuta.

  8. #208
    Very high member parpa_tupac's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Targu-Mures
    Posts
    1,071
    Post (Dis)Likes
    Relaxati-va domnilor.Nu isi au rostul atacurile.Intradevar ce se intalmpla aici e deja destul de suparator.
    Astfel vin cu urmatoarele noutati.Voi crea cate un topic separat pentru fiecare intalnire iar acesta va sta deschis pana la urmatorul (celui din urma cerandui-se inchiderea de catre mine).Asa nu mai are nimeni ce sa scrie pe langa subiect.Cine nu se va conforma voi cere personal unui admin/moderator, luarea masurilor.
    Suntem cativa useri care activam des pe forum si ne cade greu cand vine cineva asa mai rar pe aici si strica o treaba ce ne straduim sa o tinem sub control.
    In acele topicuri veti putea scrie doleantele legate de plante sau alte lucruri ce aveti nevoie a fi aduse la intalnire.
    Atti multumesc pentru harta, o sa o pun la semnatura.
    Legat de poze, nu mai fiti chiar asa nerabdatori ca eu de ieri pana azi nu am stat pe forum sa tot pun poze.








    Rog un Admin/Moderator sa inchida acest topic cu scuzele de rigoare pentru dezordinea creata aici.Multumesc de intelegere.

Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •