Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 171 to 178 of 178

Thread: Dezvoltarea acvaristicii in zona BACAU

  1. #171
    Aquarium expert BogdanHojbota's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bacău, com. Hemeiuşi, sat Lilieci - uliţa principală, prima la dreapta :P
    Posts
    2,395
    Post (Dis)Likes
    Ieri 23.11.2013 a avut loc Intalnirea anuala a acvaristilor Bacauani - editia a 5-a!

    Prezenta la intalnire a fost "generoasa" si pe langa acvaristii din Bacau si imprejurimi, au participat si colegi de la Roman - Alex @Mustang cat si de la Piatra-Neamt - Sebi @Nimeni si Geani @Dl. Crevete
    Pe langa discutiile interminabile legate de acvaristica care au durat mai bine de 6 ore, s-au consumat cantitati industriale"" de hamsii si bere nefiltrata la litru ( a se citi - DELICIOS !!! )

    Multumim tuturor acvaristilor participanti si mustrari! celor care "s-au dat loviti" si carora le vom inmana "hamsia de haur" cu prima ocazie !

  2. #172
    Member Dl.Crevete's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    269
    Post (Dis)Likes
    Am fost onorat sa ma aflu acolo,niste oameni minunati!Va multumesc pentru primire!Cu siguranta editia a 6-a nu o voi rata!

  3. #173
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes
    A fost super... intilneala ne-am si distrat am avut si onoarea sa cunosc si 2 acvaristi de prima mina , berea excelenta , hamsii si pizza la fel,acvaristi prezenti in numar mare.... ce m-a deranjat e absenta lui ionut godea .... desi a promis solemn ca vine....ionel ....RUSINICA!!!!

  4. #174
    Maestru Aquascape Ionut Godea's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    532
    Post (Dis)Likes
    Nu am promis ca vin. Sorry!! Nu are de ce sa-mi fie rusine. Altcuiva ar trebui sa ii fie. E vorba de respect. Daca cineva din Bacau doreste sa il ajut, o fac cu placere, sa ma contacteze. Nu voi mai participa la nici o intalnire. Am motivele mele personale.

  5. #175
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes
    E alegerea ta si o respect , speram sa treci peste asta si ne onorezi cu prezenta...

  6. #176
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    ONESTI-BACAU
    Posts
    196
    Post (Dis)Likes
    imi cer scuze ca nu am putut veni, chiar aveam de gand sa vin, dar pe langa o multime de probleme de rezolvat in crescatorie am avut in cursul zilei de sambata si 2 vizite ale clientilor din alte orase, si un pachet cu discusi de trimis...sper sa reussesc sa vin data viitoare. salutari tuturor participantilor, cu unii din ei chiar am avut ocazia sa ma cunosc in decursul timpului.
    pluteste inainte, si daca drumul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu ti-l va crea intr-adins pt. a-ti rasplati indrazneala(regina Izabela catre Cristofor Columb)

  7. #177
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes
    Ciprian ,dat fiind natura afacerii au inteles si colegii ca esti foarte ocupat, te asteptam cu alte ocazii,

  8. #178
    Junior Member Skipy_alin's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    16
    Post (Dis)Likes
    Donez christmas moss

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •