Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 104 of 104

Thread: Pet shop-uri acvarstica in Jud. Constanta

  1. #101
    Very high member bitanu's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Navodari <*))){
    Posts
    1,199
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by dino66 View Post
    Din intamplare am trecut pe acolo si magazinul era deschis. Magazin dedicat acvaristicii pentru incepatori dupa cum zice si bitanu (nu ca ne`am fi asteptat la cinestie ce, dar este de trecut pe lista cu magazine dedicate), ca nu o sa avem un magazin profi in provincie. Are cateva acvarii populate cu vivipari/scalari/gurami etc. mancare ceva de la jbl si tetra si niste solutii de la tetra. Plus ca mai are niste mangrove de la Jbl marimi M/L, si un acvariu "decor" (plante,mangrove etc.) pe la vre`o 130 de litri sa zic. Care are drum, poate sa arunce un ochi.
    Pentru orasul Navodari si comunele din imprejurimi, ajunge. Stiu sursa aprovizionarii cu pesti al acestui mgazin si nu numai (pentru ca tot de acolo fac si eu achizitiile, cei drept foarte rar, nemaiavand o asa mare importanta pestii pentru mine) si mai ales, ceea ce este mai important, toti pestii sunt aclimatizati la apa de robinet constantean.

  2. #102
    User banat
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    constanta
    Posts
    104
    Post (Dis)Likes
    Buna ziua, cred ca ati uitat de Zoomania, eu am cumparat 2 acvarii de acolo, foarte bune, mancare pentru pesti Tetra la oferta, merita sa cumparati de la acest pet shop !

  3. #103
    Junior Member Tyler's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Constanta
    Posts
    26
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by bitanu View Post
    Pentru orasul Navodari si comunele din imprejurimi, ajunge. Stiu sursa aprovizionarii cu pesti al acestui mgazin si nu numai (pentru ca tot de acolo fac si eu achizitiile, cei drept foarte rar, nemaiavand o asa mare importanta pestii pentru mine) si mai ales, ceea ce este mai important, toti pestii sunt aclimatizati la apa de robinet constantean.
    Salut, mai este deschis? Unde anume pe strada marii?

  4. #104
    Very high member bitanu's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Navodari <*))){
    Posts
    1,199
    Post (Dis)Likes
    Cred ca s-a inchis!

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •