Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33

Thread: CONCURS IULIE 2010 - Cel mai frumos acvariu din Romania

  1. #21
    Aquarium expert
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,759
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by hgabytzu View Post
    asi fi dorit sa mai adaug alte 2 poze, dar lipseste butonul de "edit". si se cerea o sing postare, asa ca nu am vrut dublu post.. Oricum multumesc si pt cele 0 puncte, am avut macar cu ce sa ma mandresc. Asteptam, si alte concursuri, gen "cea mai frumoasa planta".
    In acest caz, daca chiar nu vroiai sa faci post dublu puteai sa ceri unui administrator sa te ajute, ca doar de-asta suntem aici.

  2. #22
    Aquarium expert Radek's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Satu Mare
    Posts
    2,613
    Post (Dis)Likes
    Felicitari tuturor participantilor si mai ales castigatorilor.


  3. #23
    Maestru Aquascape Sebastian Costin's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Satu Mare - Romania
    Posts
    1,882
    Post (Dis)Likes
    Bravo - castigatorului!
    Felicitari tuturor!

  4. #24
    Admin retras Kin's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Argeș
    Posts
    8,581
    Post (Dis)Likes
    Felicitari tuturor participantilor, bravo.
    Felicitari Sergiu, intr-adevar acvariul tau e cel mai frumos, si felicitari Mogo, ti-am zis eu
    Acvariul actual: Monaco (20l)
    Acvarii in trecut: Primul (80l), Ferma (160l), Lu (160l), Oakland (160l),
    Prichindel (25l) , Mini (15l), Pixel (160l),
    GONG (25l), AcvaLaJob (20l).

  5. #25
    Very high member mogojan's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dej
    Posts
    1,130
    Post (Dis)Likes
    In primul rand tin sa multumesc celor care au realizat acest concurs ca s-au gandit sa aprinda putin spiritul de concurenta....ceea ce s-a si intamplat...e un lucru bun datorita faptului ca ,acea persoana care se zbate sa faca un peisaj FRUMOS in acvariul sau...cu ajutorul unui concurs poate reuseste sa faca ceva FOARTE FRUMOS...sper sa mai avem parte de astfel de concursuri...Va multumesc ca a-ti apreciat munca depusa de mine...

    Vreau sa felicit locul 1....intradevar un acvariu foarte frumos...tine-o tot asa Sergiule ,felicitari la toti concurentii...

    Kin...da ai avut dreptate..

    Cat despre costumul Fila...ce sa zic,,,va multumesc...dar cu marimea M..sigur n-o sa ma descurc...nici o problema...promit ca ma apuc de sala..pana atunci o sa-l poarte sotia mea..daca n-o sa-i fie mare


    P.S. si cu aceste poze ale acvariului meu care le-ati vazut la acest concurs....va anunt ca am incheiat acest setup...dupa care o sa-mi fie foarte dor...sincer...chiar azi(luni) ma apuc de treaba la noul setup...sper sa iasa ceva si mai frumos decat cel care deja l-ati vazut...Stima
    Last edited by mogojan; 02-08-2010 at 18:39.
    Cine merge încet, merge sănătos. Cine merge sănătos, merge departe.

  6. #26
    Base member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Sibiu
    Posts
    450
    Post (Dis)Likes
    0.25 ? :O )
    Asta da nota de luat la scoala....
    Eu credeam ca notarea incepe de la 1 totusi, oricum multumesc adminiilor pentru punctaj
    Sergiu felicitari(acvariul tau era favoritul meu)
    Mogojan la fel felicitari.

  7. #27
    User banat
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    217
    Post (Dis)Likes
    @veltzyy imi pare rau pt notarea ta, ai primit aprecierea mea imediat dupa postare, chiar si recomandarea legata de bazinul pe care sa-l prezinti...dar daca tu-l preferai pe @sergi iar el a castigat, inseamna ca acvariul lui a fost o poteca spre sufletul tau; cu alte cuvinte nici adminii nu au fost pe langa subiect, ca atunci erau pe site-uri de sentimente (mari psihologi si analisti) sau de acvarii de ras/plans (ma refer la vanzari aici!)

  8. #28
    Maestru Aquascape sergiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    AB/CJ
    Posts
    520
    Post (Dis)Likes
    Multumesc in primul rand organizatorilor si felicitari tuturor participantilor indiferent de nota sau locul ocupat.

  9. #29
    User banat
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    217
    Post (Dis)Likes
    buna tuturor,

    revin cu mentiunile:
    - multumesc participantilor pt increderea pe care mi-au acordat-o, dar mai mult si mai mult pt ceea ce au expus la aceasta rubrica, desi exigenta admini-lor a fost destul de amara pt unii dintre voi
    - concursul pt "cel mai frumos discus" a fost arbitrat de discusfun, ciprian marcu si anka1968 (eu ma pricep mai putin, ma uit mai mult la forma unui peste); castigatorul va intra maine in posesia premiului
    - concursul pt "cel mai frumos pui" si "cel mai frumos acvariu" nu a avut nicio influenta din partea mea, fiind arbitrat de administratorii site-ului acvarist
    - in luna august vom continua (se spune "ai invins continua, ai pierdut continua, n-ai participat continua") concursul doar pt CEL MAI FRUMOS ACVARIU, asta pt ca ieri in urma vizitei unui prieten, lider de grup in Microsoft: Danut Moraru, am primit felicitari pt initiativa si mai mult sper intr-o sponsorizare din partea comunitatii romanesti din Seattle la final de an, adica sa avem un premiu constand macar in salariul romanesc pe cativa ani; oricum am sensibilizat o multime de prieteni din USA, de la B. Negrescu, M. Chipara si D. Ileana oameni celebri acolo in sfera lor de activitate, pana la prieteni si prietene din RO, care s-au indragostit de bazinele mele de discusi, de betta splendens, channoides, sanitari, raphaello, ancistrusi, paleatus...
    - va invit sa participati cu acvariul vostru pt ca: va reprezinta, pt ca ati muncit, ati studiat, v-ati bucurat si ati suferit pt EL; desi nu jurizez acest concurs de acvarii (adminii vor continua sa o faca), credeti-ma ca sunt mandra de fiecare bazin pe care-l prezentati si va spun asta cu maxima sinceritate: MANDRITI-VA cu munca voastra, chiar daca nu castigati pt ca asta a insemnat multa timp consacrat si atat un cunoscator cat si un nepriceput va va admira epopeea...am avut multi poeti dar unul singur a fost Eminescu, asta nu inseamna ca nu am auzit si de alti clasici si nu ne-au mangaiat copilaria cu operele lor
    Inchei prin a felicita in egala masura winner-ii cat si concurentii...
    "ai inceput continua" imi spuneam mie insami asta.

    respecte tuturor,
    anca

  10. #30
    Maestru Aquascape sergiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    AB/CJ
    Posts
    520
    Post (Dis)Likes
    Anca te rog goleste casuta de pm, nu pot sa iti trimit pm.Merci

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •