Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 33 of 33

Thread: CONCURS IULIE 2010 - Cel mai frumos acvariu din Romania

  1. #31
    User banat
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    217
    Post (Dis)Likes
    vorba lu' Eminovici "astfel dorinta-i gata"... ca tot il pomenisem

  2. #32
    Base member orly's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucuresti - P-ta Minis
    Posts
    355
    Post (Dis)Likes
    Felicitari tuturor participantilor , jos palaria @sergiu ( meritai acest puctaj ) si nu in ultimul rand toate acvariile sunt frumoase in felul lor.
    Multumim si celor care au realizat acest concurs ca s-au gandit sa ne trezeasca si spiritul de concurenta.
    Rabdare si tutun 0722.731.565

  3. #33
    User banat
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    217
    Post (Dis)Likes
    Buna,

    Din pacate nu vom putea avea un nou concurs in aceasta luna; fiind decizia administratorilor trebuie sa ne supunem cu totii.
    Rick dorea organizarea unui concurs national/international in 2011 i-am promis ca-i voi acorda suportul atat in consiliere cat si material.
    Daca reusiti sa sensibilizati conducerea site-ului eu sunt gata in orice moment sa demaram competitia... incercati sa o faceti voi, eu n-am avut priza si trecerea la care ma asteptam...multumesc si indiferent ca exista/nu un concurs in acest domeniu, VOI nu trebuie sa dati inapoi si nici sa renuntati la ceea ce ati inceput, fiti in competitie cu voi insiva si luati-va target-ul de autodepasire. Si inca un lucru: incercati in fiecare an sa convingetti macar o persoana sa va calce pe urme, suntem atat de numerosi si totusi sunt atat de putini cei care se bucura de atingerea unui animal sau al unei plante.
    Multumesc pt gazduire admin-ilor site-ului si colegilor pt fiecare clipa pe care si-au petrecut-o citindu-mi randurile, scriindu-mi sau vorbindu-mi.

    anca

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •