Results 1 to 6 of 6

Thread: Un sfat de la colegii din focsani

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Focsani
    Posts
    35
    Post (Dis)Likes

    Un sfat de la colegii din focsani

    Sal All
    vad ca nu prea se misca in front in ultima vreme la Focsani
    Eu am postat de cand am intrat pe forum si nu am vazut nici un reply de la cei din focsani, spune-ti ca nu suntem prea multi insa cand cineva intra il ignorati complet
    Asa cum am scris in introducerea mea, eu si cu un amic abia ce am construit acvarii de aprox 250 l-300 al meu,si as vrea sa il populez cu cilclide , am ramas la urmatoarele specii ,Ciclasoma nigrofasciatus,labidocromis caerelus si demasoni si as vrea sa stiu parerea voastra in leg cu compatibilatea acestor specii si poate sfaturi in leg cu alte specii posibile de pus alaturi de acestea sa dea un pic de culoare

  2. #2
    Aquarium expert
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,759
    Post (Dis)Likes
    In Focsani nu sunt foarte multi acvaristi. Sectiunile nu au fost facute pentru ca userii sa se imparta pe sectiunile lor. Pentru astfel de intrebari, primeai raspuns in cateva ore daca scriai la sectiunea de ciclide a forumului.

    Regiunile au fost facute ca sa puteti sa va faceti mai usor unele tranzactii sau sa va cunoasteti (cei din zona). Pentru restul intrebarilor, exista forumul general, unde activeaza acvaristi din toata tara. Tot aici, o sa gasesti si sectiunea de ciclide, unde o sa primesti cu siguranta raspuns la intrebarea ta.

    Succes!

  3. #3
    High member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Focsani
    Posts
    554
    Post (Dis)Likes
    Am vazut cred multi ce ai scris tu toporisca, dar eu nevand ciclide nu puteam sa ma bag ca "musca-n lapte"
    Este si cineva din Focsani care doneaza NIGRO, daca esti interesat cauta topicul:
    http://forum.acvarist.ro/showthread....Nigrofasciatum
    Batfa sper sa organizam o intalnire cat mai curand!
    Bogdan!

  4. #4
    Junior Member ady67's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    FOCSANI
    Posts
    75
    Post (Dis)Likes
    salut,daca ne adunam facem de-o ciorbita asa doar mai discutam si noi la o bere numa sa programam o intalnire

  5. #5
    Aquarium expert ionutlatcan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Focsani
    Posts
    2,925
    Post (Dis)Likes
    intalnire facem oricand. Africani cu nigro .... niciodata.

  6. #6
    Junior Member ady67's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    FOCSANI
    Posts
    75
    Post (Dis)Likes
    pai hai spuneti e bine duminica viitoare pe la 11 sau spuneti voi cand

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •