Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Care este cel mai bun pet-shop din craiova ?

  1. #11
    Member Tiutiu Liviu's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Motru
    Posts
    264
    Post (Dis)Likes
    ma bag si eu in discutie...eu sunt din motru, am fost de cate ori in real, si pot sa spun ca preturile sunt enorm de mare...in fine...cum a spus grigoriedor, pe nantere este un pet-shop, care este deschis numai dupa masa...omul este profesor si de asta...am luat eu discusi de acolo, mi s-a parut un pret bun / buc. are si alti pesti, la preturi foarte mici fata de alte peturi! eu zic sa treci pe acolo

  2. #12
    Junior Member radu_cv's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    craiova
    Posts
    93
    Post (Dis)Likes
    daca vrei discusi iti recomand sa iei de la domn profesor . are cele mai mici preturi din oras si daca nu ma insel este singurul pet shop unde gasesti discusi. nu iti recomand sa iei din real. daca aungi la domn profesor sa treci intre ora 18.00 - 19.00. toata stima pentru domn profesor...

  3. #13
    User banat
    Join Date
    May 2010
    Location
    Craiova
    Posts
    265
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by evadatul View Post
    daca vrei discusi iti recomand sa iei de la domn profesor . are cele mai mici preturi din oras si daca nu ma insel este singurul pet shop unde gasesti discusi. nu iti recomand sa iei din real. daca aungi la domn profesor sa treci intre ora 18.00 - 19.00. toata stima pentru domn profesor...
    zi-mi adresa te rog frumos ca nu cred ca am dat pe acolo
    am descoperit de curand un pet-shop pe aproape de liceele pedagogic si energetic ....daca ati dat pe acolo...sa imi spuneti daca e bun pet-shopul ala
    Last edited by Aqua-EL; 03-06-2010 at 17:11. Reason: continuare mesaj

  4. #14
    Junior Member radu_cv's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    craiova
    Posts
    93
    Post (Dis)Likes
    pet shop-ul de pe amaradia este cat de cat ok. oricum nu gaseti acolo decat guppy , xipho , platy , moli , carasei , zebre , tertazona si cateva plante. la domn profesor gasesti plante ieftine si pestii au cele mai mici preturi din oras. adresa este strada nanterre la parterul blocului C3 daca nu ma insel. este chiar in intersectia strazii nanterre cu strada care duce la scoala nr 22. sa treci intre ora 18.00 si 19.00 de luni pana duminica. Numele pet shop-ului este Aquarium.

  5. #15
    Member Tiutiu Liviu's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Motru
    Posts
    264
    Post (Dis)Likes
    aprob la ce zice evadatul!!!! daca vrei iti pot lasa nr de telefon al domnului profesor pe pm sa iei legatura sa stii cand are deschis...mai mult nu te pot ajuta

  6. #16
    User banat
    Join Date
    May 2010
    Location
    Craiova
    Posts
    265
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Tiutiu Liviu View Post
    aprob la ce zice evadatul!!!! daca vrei iti pot lasa nr de telefon al domnului profesor pe pm sa iei legatura sa stii cand are deschis...mai mult nu te pot ajuta
    mersi oameni buni
    nu trebuie sa lasi nr de tel...o sa discut eu cu el personal...o sa retin adresa,si o sa iau taxi-ul sa vad daca ajung ...ms pt help

  7. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Post (Dis)Likes
    Buna
    Zicetimi si mie un petshop in CRaiova unde se vand broaste testoase de uscat
    Si la ce pret?

  8. #18
    Maestru Aquascape alex08's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    4,148
    Post (Dis)Likes
    Sincer, nu am vazut sa se vanda in vreun pet shop din Craiova testoase de uscat. Cel mai des le gasesti pe cele de "Florida".
    Cu multi ani in urma tinea vanzatoarea de la pet shop-ul de pe Amaradia cateva exemplare, cam maricele, intr-un spatiu amenajat in mijlocul magazinului.

  9. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Post (Dis)Likes
    Vreau sa merg maine pe Amaradia sa vad,poate am noroc

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •