Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45

Thread: Forum update 7-9 mai, 2010

  1. #41
    Aquarium expert mihaim's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    bv / ro
    Posts
    3,555
    Post (Dis)Likes
    http://www.vbulletin.com/forum/ pentru cei care vor sa vada ce optiuni are in cazul in care nu stiu cu ce se mananca vbulletin.
    I lol on u ...

  2. #42
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    pe noul forum se vor pune bannere publicitare, cum sunt acum cele de la ****** si nevertebrate?
    colega mea vrea sa-si promoveze petshop-ul.
    multumesc

  3. #43
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Braila
    Posts
    60
    Post (Dis)Likes
    E greu de urmărit forumul in condiţiile actuale . Diferenţa de culoare dintre icoanele ce reprezinta topicurile cu mesaje noi si cele fără mesaje noi este foarte mica si devine deranjanta . Daca se poate face ceva sa se accentueze diferenţa de culoare ! .. e doar o sugestie .
    COCOON 7 Aquatic Nature 43 litri - JBL e900 - CO2 butelie 4 l + PH controler JBL ProFlora cu GLASS diffusor Aquatic Nature 80/120 - Aquatic Nature Solar Duo Boy 2 x 26 W + Lampa suspendata Aqua Zonic 2x24W Sylvania Grolux T5

  4. #44
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by caureliu View Post
    E greu de urmărit forumul in condiţiile actuale . Diferenţa de culoare dintre icoanele ce reprezinta topicurile cu mesaje noi si cele fără mesaje noi este foarte mica si devine deranjanta . Daca se poate face ceva sa se accentueze diferenţa de culoare ! .. e doar o sugestie .
    Da, e mica diferenta si o vom schimba. Deocamdata asiguram functionalitatea, apoi detaliile, iar remarca e apreciata.

  5. #45
    Member Blackwater's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    cluj napoca
    Posts
    167
    Post (Dis)Likes
    Dupa ce asigurati functionalitatea.... ar fi o idee buna sa fie deschis un Poll ... legat de skin cred ca este un pic cam deschis....

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •