Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43

Thread: Intalniri de week-end...

  1. #11
    Aquarium expert ionutlatcan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Focsani
    Posts
    2,925
    Post (Dis)Likes
    Duminica facem si noi o intalnire la o cafea??? Propun ca locatie Deja Vu....

  2. #12
    High member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Focsani
    Posts
    554
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by ionutlatcan View Post
    Duminica facem si noi o intalnire la o cafea??? Propun ca locatie Deja Vu....
    Dap, eu voi fi prezent , sper ca nu se va modifica programul meu si sa nu plec din localitate.

  3. #13
    Aquarium expert ionutlatcan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Focsani
    Posts
    2,925
    Post (Dis)Likes
    Focsani-ul e praf. Ma gandesc sa anulez sectiunea de pe forum. De ce oare am eu impresia ca la noi daca nu are nimeni de castigat...nu se implica. La un moment dat o sa donez un lighean de plante doar pt focsaneni. Sunt curios daca vor fi mai multi useri activi.....

  4. #14
    High member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Focsani
    Posts
    554
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by ionutlatcan View Post
    Focsani-ul e praf. Ma gandesc sa anulez sectiunea de pe forum. De ce oare am eu impresia ca la noi daca nu are nimeni de castigat...nu se implica. La un moment dat o sa donez un lighean de plante doar pt focsaneni. Sunt curios daca vor fi mai multi useri activi.....
    Probabil ca la donatii o sa vina mai multi.Despre castigul de care vorbeai cred ca ai dreptate.
    Mentionez ca suntem pana acum 3 la intalnire (probabil asa va ramane pana duminica), intalnire ce trebuie facuta din pasiune nu din nevoia de donatii, deci sper sa ne inmultim.
    Eu cred ca sunt o gramada de acvaristi in Focsani, observ ca la petshopul de la piata se vand pestii ca "painea calda" , doar ca in ultimul timp nu am mai avut timp sa mai abordez pe nimeni sau sa impart fluturasi :(
    Eu zic sa facem intalnirea asa daca este dispus si Ionut, stii cum este ... azi 3 maine 5 ...si tot asa.
    Daca nu incercam nu avem nici o sansa.
    Am de facut 2 acvarii pentru 2 prieteni din Focsani (care mi-au vazut acvariul si au decis sa incerce si ei), deci comunitatea creste. Eu imi mentin parerea ca exista destui acvaristi care nu stiu de forum, si unii care stiu dar nu au chef sa participe la discutii.
    Te rog NU ANULA SECTIUNEA, in speranta ca ne vom mai aduna.
    Nu vom fi la fel de multi ca in Iasi sau alte orase mari, dar cati vom fi macar sa stim unul de altul la nevoie
    Deci ne intanim pe 23 ? daca da sa stabilim o ora, locatia fiind stabilita: DEJA VU .
    Respect, Bogdan.
    Last edited by boboo; 21-05-2010 at 11:09.

  5. #15
    Aquarium expert BogdanHojbota's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bacău, com. Hemeiuşi, sat Lilieci - uliţa principală, prima la dreapta :P
    Posts
    2,395
    Post (Dis)Likes
    Promovarea este solutia!
    Din Iasi la inceput eram putini pe forum insa din vorba in vorba, mai dintr-un anunt la vre-un petshop/piata au inceput sa se adune. Chiar si pietarii care nici nu voiau sa auda de forum cu vre-un an doi in urma, acum rasfoiesc si ei paginile de pe acvarist.ro ( nu va zic cat de urat s-au uitat la mine cand m-am dus cu 2-3 afise cu forumul in piata -le-am pus si au disparut in 5 minute ) )
    "Fight for the cause"

  6. #16
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    nu cred ca Ionut are de gand sa anuleze sectiunea, poate era doar un pic suparat cand a scris acel post ....
    sorry Ionut ca m-am bagat "pe tarlaua ta", dar urmatoarele vorbe alei lui @boboo:
    " in ultimul timp nu am mai avut timp sa mai abordez pe nimeni sau sa impart fluturasi :( " si "Am de facut 2 acvarii pentru 2 prieteni din Focsani (care mi-au vazut acvariul si au decis sa incerce si ei), deci comunitatea creste"
    si ale lui @BogdanHojbota "m-am dus cu 2-3 afise cu forumul in piata -le-am pus si au disparut in 5 minute ) )Fight for the cause",
    m-au bucurat enorm.
    Numai si pt ei doi si tot merita sa ne chinuim sa facem "stii-tu-ce"
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  7. #17
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Focsani
    Posts
    64
    Post (Dis)Likes
    acvaristi mai sunt in aceasta zona. eu unul ma numar printre cei care nu prea au timp de intalniri. in cursul saptamanii cu serviciul, iar la sfarsitul saptamanii munca in particular. poate in viitor va voi onora cu prezenta mea la o astfel de intalnire. toate cele bune
    nu-i frumos ce e frumos
    e frumos ce-mi place mie

  8. #18
    Aquarium expert ionutlatcan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Focsani
    Posts
    2,925
    Post (Dis)Likes
    Stati pe pace ca nu sterg nimic. Cand am dat ideea cu fluturasii a fost o gandire indreptata catre bunul mers al forumului si poate mai mult de atat.... pentru bunul mers al acestui hobby pentru pasionatii din Focsani (Vrancea).

  9. #19
    Junior Member stroakle's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Focsani
    Posts
    5
    Post (Dis)Likes
    Salutare Ionut, si eu de pe la Focsani, urmarindu-ti topicul si constatand ca-s greu de urnit focsanenii, cu toate ca sunt multi acvaristi in urbe... Da-mi un semn daca se mai organizeaza vreo intalnire, la vreo cafea undeva in oras. Eu sunt disponibil in special duminica.

    Pe curand.

  10. #20
    Aquarium expert ionutlatcan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Focsani
    Posts
    2,925
    Post (Dis)Likes
    duminica se baga cineva?

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •