Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Thread: acvarii home made

  1. #21
    Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    169
    Post (Dis)Likes
    Deci pana la urma nu se pot lasa ceva date de contatct de la persoanele care fac acvarii ( domnu nu stiu care de nu stiu unde cu tel si asa mai departe)? Cel mai ok ar fi daca s-ar da ceva numere de telefon sa se poata suna, ca de ex. eu lucrez pana seara tarziu si mi-ar ff greu sa trec pe la fiecare sa vad care cu cat imi face acvariu, si pe langa asta e economie de piata si nu vreau sa iau de la primu gasit daca la altu se poate mai ieftin si la fel de bun sau mai bun. Asa ca va rog din nou postati niste date de contact ( in special numere de telefon) de la persoanele care stiti ca fac acvarii sau care v-au facut acvarii.

  2. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    13
    Post (Dis)Likes
    Salut
    Pana acum doar luciancj a dat date de contact.
    Asteptam concurenta!

  3. #23
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    15
    Post (Dis)Likes

    Aqua Paradise

    Execut acvarii la comanda sticla slefuita sau neslefuita capac din pvc, culori alb sau negru 3, 5, 6, 8, 10 mm, sistem iluminare dupa dorinta clientului tuburi T5, sau T8. Pretul depinde de dimensiune(mai ales de inaltime). Poze pe www.pesti-acvarii.ro Pentru cerere oferta nu ezitati sa ma contactati pe ID ul de messenger : piranyaff sau pe nr tel: 0748529804

  4. #24
    Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    169
    Post (Dis)Likes

    Calitate acvarii home made

    In ultima perioada m-am interesat de acvarii home made la mai multe persoane si firme din cluj care se ocupa cu asa ceva. Mai jos o sa dau o lista cu unele firme si persoane care fac asa ceva. As dori daca se poate sa spuneti cate ceva despre calitatea acvariilor facut de catre fiecare in parte, asta in cazul in care a-ti avut contact cu acvarii facute de catre dansi.
    Dl. Lucian
    SC Acva Mob SRL
    pesti-acvarii.ro
    SkyDome
    Dl. Toth - despre dansu stim, din cate am citit mai sus ar fi o nota de 9 la acvarii.

    Si pe langa acestia daca mai stiti si voi alti puteti sa ii adaugati in lista si sa spuneti cate ceva despre ei: calitate, pret, etc.
    Oricum eu zic ca aceasta lista o sa ajute foarte mult pe cei ce doresc sa achizitioneze un acvariu home made.

  5. #25
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Cluj-Napoca Marasti
    Posts
    137
    Post (Dis)Likes

    Salut

    iti pot face eu unul de cati litrii vrei sa fie ce dimensiuni si ce sticla de cati mm?vb prin pm

  6. #26
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    36
    Post (Dis)Likes

    Re: Salut

    ia priviti cum se face un acvariu home made http://www.youtube.com/watch?v=0b4SE...eature=related

  7. #27
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    13
    Post (Dis)Likes
    Salut, danbla! Ai gasit pe cineva care sa faca acvarii custom?
    Mersi!
    __________________________________________________ __
    Marius

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •