Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: geam de 10

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    sibiu
    Posts
    19
    Post (Dis)Likes

    geam de 10

    salut,ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat..? va rog zicetimi si mie o geamgerie in sibiu,ieftina si care sa aiva geam de 10 mm..va multumesc mult

  2. #2
    Member suchre's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    BACAU-SIBIU
    Posts
    194
    Post (Dis)Likes

    geam

    salut
    o geamgerie care are pret destul de bun, zic eu, este p 9 mai...
    are si sticla de zece si preturi destul de bune

    PS : am vrut saptamana trecuta sa fac un acvariu se 160l cu sticla de 8mm si la o geamgerie langa piata cibin voiau aia 190 lei !!! acolo am dat numa 90 lei!!!!! nu mi venea sa cred!!!!.. daca vrei, convingete!!!!


    Multa bafta!!!!!!

  3. #3
    Super Moderator vio.guitar's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    sibiu
    Posts
    1,631
    Post (Dis)Likes
    cel mai bun pret pe 9 mai - pe departe (iti spune unu' care a intrebat la 5 geamgerii din sibiu cand mi-am facut acvariul)...
    du-te cu incredere iti si slefuieste sticla numai sa zici ca e pentru acvarii
    No keyboard detected!... press F1 to resume...
    Acvariu 400L; Nano 25L

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    sibiu
    Posts
    19
    Post (Dis)Likes
    sa multumesc mult de amabilitate si pentru raspunsuri,o sa trec sa imi cumpar sticla de pe 9 mai,vreau sa fac un acvariu pentr-u ciclidele mele,le fac o casuta mai mare...asa cam la 300 litri ..sper sa le ajunga

  5. #5
    Member suchre's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    BACAU-SIBIU
    Posts
    194
    Post (Dis)Likes

    salut

    multa bafta cu cavariul!!!!! sa faci jurnal sa nu minunam si noi de ce o sa iasa !!!!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    sibiu
    Posts
    19
    Post (Dis)Likes
    am fost astazi la geamgerie pe 9 mai,sticla de 10 mm pentr-u acvariu de 300 litri ma coasta 170 ron,cea ce cred eu ca e o afacere am trecut azi doar ca sa ma interesez cum stau lucrurile si cum sunt preturile,dar imi pare rau ca nu am fost cu masina ca sa cumpar si sticla... sticla e bine ca am gasito,acum voi avea o alta mica problema...lipirea lui...m-am tot uitat pe forum si am tot citit, si nu stiu care dintr-e metodele de constructie sa o folosesc si care e mai sigura...din graba nu am mai deschis alt topic pentr-u lipitul acvariului si am postat tot in asta...sper sa nu fie cu suparare...iar daca e,imi cer scuze si multumesc inca o data de pontul cu geamgeria

  7. #7
    Very high member adrian_b's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sibiu
    Posts
    1,355
    Post (Dis)Likes
    170 ron cu slefuire cu tot ?
    In natura nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma - Antoine-Laurent Lavoisier

    Cine se scoala de dimineata... ajunge... sa doarma putin

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    sibiu
    Posts
    19
    Post (Dis)Likes
    sincer sa sti ca nu stiu daca cu slefuire cu tot,dar le-am zis ca imi trebe pentr-u un acvariu...si daca e fara slefuire slefuirea nu cred ca e mai mult de 30 de lei..deci tot nu depasesc 200 de lei... mie mi se pare un pret bun

  9. #9
    Membru AAR Nicolae Paun's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti-diham 1981
    Posts
    4,637
    Post (Dis)Likes
    In Bucuresti pretul mediu pe metru liniar la cantuire(slefuire) costa 7 lei.
    Restul calculului il faci tu......

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Sibiu
    Posts
    21
    Post (Dis)Likes
    salut,da mi cote exacte si vorbesc si eu cu cineva poate iesi mai bine la pret cu el lipit

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •