Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34

Thread: apa tulbure

  1. #31
    High member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Delta Dunarii
    Posts
    598
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Radu
    Nu comprende pentru ca ala nu e un test normal!
    Ce acvarist care se respecta da banii pe teste pt. clor??

    Uite frate eu sunt ala care nu se respecta dupa cum spoui tu si dau banii pe asa ceva ... oi fi tu vreun geniu care doar se uita la apa si stie tot, ba mai mult i-a o gura de apa din acvariu face o gargara si ..hopa surpriza da toate testele...hai nu fi asa de ,, glumet''. Cred ca nu mai are rost sa-ti mai raspound in vreu fel...din moment ce vad ca nu sunt singurul pe care vrei sa-l corectezi.

  2. #32
    User banat
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    dezactivat-Craiova
    Posts
    253
    Post (Dis)Likes
    In primul rand eu nu sunt fratele tau. In al 2-lea rand eu nu intru pe site-ul asta sa ma cert cu altii sau sa jignesc pe cineva.
    Totusi consider ca oricine stie ca clor dauneaza groaznic la pesti si ca orice incepator stie ca apa ori o declorinezi cu un AquaSafe de la Tetra sau un produs asemanator ori o lasi 2 zile intr-un vas emailat cu gura larg deschisa din acelasi motiv. Asta i se spune oricarui incepator ori la magazin, ori de catre o ruda/prieten cu cunostinte minime de acvaristica, ori daca vrei sa te apuci de sportu' asta te uit pe net sau pe o carticica.
    Nu vreau sa am divergente cu tine sau sa te superi pe mine dar nu inteleg de ce iti trebuie un test pentru Cl. Mai bine isi ia omu' unu de nitrati sau pH sau mai stiu eu ce. Nu pot sa citesc pe site ca omu' isi pune la Discusi d-aia de robinet ca pestele n-are nimic. Aia o zice si o vedea posesoru dar, din pacate pestele nu stie a tipa.
    Daca te-am jignit sau te-am ofensat cumva imi cer scuze. Inca o data, nu intru aici sa jignesc pe altii sau sa ma dau mare dar asta e parerea mea.

  3. #33
    Aquarium expert
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    dobroiesti - lotul F fig. 4
    Posts
    4,868
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Radu
    In al 2-lea rand eu nu intru pe site-ul asta sa ma cert cu altii sau sa jignesc pe cineva
    si totusi voluntar sau involuntar O FACI !!!!!!!!
    nu stiu ce sa-ti recomand sa-ti domolesti... limbajul, temperamentul.... si nu sunt singurul care a "observat" asta.
    procesor trial core, cu placa de baza AM3, cu chipset INTEL, cu memorie trial channel DDR3 ....

  4. #34
    High member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    550
    Post (Dis)Likes
    @ Razvan : I Agree.
    Viata-i scurta, dar nasoala.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •