Results 1 to 8 of 8

Thread: Schimbare reguli

  1. #1
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes

    Schimbare reguli

    salut,

    din cauza numarului mic de poza care participa la consurs am decis sa schimbam putin regulile:

    de luna urmatoare votarea va incepe doar dupa ce sunt minim 10 poze concrente - pozele se posteaza si cand se ajunge la numarul minim am sa setez sa se poata vota

    acvariul castigator luna aceasta (ianuarie) va ramane pe prima pagina pana la terminarea "editiei" viitoare

    sper ca se intelege noua schimbare

  2. #2
    Very high member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,484
    Post (Dis)Likes
    te-ai gandit foarte bine si as dori sa mai adaug ceva.. hai sa micsoram si perioada de 'stat pe bara' de la 3 luni la 2 luni.. ma gandesc ca asa vom avea mai multe acvarii de unde alege.. in 2 luni se pot schimba multe :P

  3. #3
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes
    eu vroiam "statul pe bara" sa fie de 0 luni, dar restul au zis sa fie pauze dinastea ... deci 2 luni e ok din partea mea, ramane asa daca nu se impotriveste nimeni

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    bucuresti- b-dul muncii
    Posts
    203
    Post (Dis)Likes
    stimabililor!!( si pui mic, binenteles) e o chestie minunata cu concursul!!

    se acepta si poze la acvariu dar mai vechi??

  5. #5
    Very high member
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucuresti-Berceni
    Posts
    1,173
    Post (Dis)Likes
    In cazul dumitale facem o exceptie Am vazut acvariul acum cateva luni si la vremea respectiva l-am admriat

  6. #6
    High member
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    BUCURESTI - Militari Apusului.
    Posts
    701
    Post (Dis)Likes
    eu de exemplu am carasi ...si am optat pt plante ...putin artificiale datorita carasiilor care le cam mananca ,si decat sa am doar plante cu frunza groasa care cresc mari am investit in niste plante f variate si de calitate estetica dar artificiale .Pot spune ca l-am ,, plantat f bine" si arata bine deoarece am multe plante..pot participa la concurs .. ?
    ضصثيفغهنتانمعهخجدطايلاةنناةووثلرسئلاسشقعهىةوز طج لذبلغهحكا
    .........si uite asa mi-am luat acvariu : http://www.youtube.com/watch?v=ConVJ2dnI-U

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    bucuresti- b-dul muncii
    Posts
    203
    Post (Dis)Likes
    intr-un fel te inteleg . dar tot plante artificiale ai ! sa sti ca poti sa cresti cava plante naturale impreuna cu cararsi . incearca cava anubias mare, echinodorus mare, cryptocorine .

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    23
    Post (Dis)Likes

    O propunere

    Pentru a fi si mai interesant nu ar putea cotiza fiecare la inscriere cu o suma stabilita de admin (eu ma gandeam intre 2-5 lei) si primul loc sa primeasca plante sau pesti pentru suma respectiva sau din banii acestia cumparati voi ceva si puneti acel premiu la bataie. Eu cred ca nar deranja pe nimeni sa deie pretul unui suc si cred ca asa se vor inscrie mai multi fiindca va fi un premiu. mai mult sau mai putin simbolic.
    Ce ziceti?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •