Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 151 to 156 of 156

Thread: Discutii generale

  1. #151
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Brasov
    Posts
    137
    Post (Dis)Likes
    ok, am ramas eu cu marcy ,daca vrei sa comfirmi ca mai vrei , intra pe mesul meu si spune maine vorbesc cu cristi ca luni sa le puna

  2. #152
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Brasov
    Posts
    71
    Post (Dis)Likes
    Nevoia a facut ca acu' sa caut eu partener de comanda de la marbotrade. Am cautat peste tot in oras, inclusiv la Arc Electronic, t5 de 24w 865, dar nu am gasit nicaieri( intradevar, singurii care au t5 de 24w sunt cei de la arc electronic, dar nu au/aveau 865 acu cateva zile).
    Deci, este cineva interesat de o comanda comuna de la marbotrade? eu vreau doar un tub de 24W.

    O seara placuta,
    Adrian.

  3. #153
    High member Danbv's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    BRASOV-STEAGU
    Posts
    897
    Post (Dis)Likes
    Ar trebui sa mai astepti...si sa vb tot cu ei pentru comanda.Eu am asteptat vreo doua zile sa imi vina neoanele de la Arc Electric...dar la urma am iesit in avantaj....nu am mai platit transportul.

  4. #154
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Brasov
    Posts
    137
    Post (Dis)Likes
    dane ! daca vezi postu ! stiu ca avei ceva hc parca , daca ai 2-3 plantute sau daca stii pe cineva cu valisneria as vre ceva ! daca cunosti lasa un pm ca eu nu pot trimite nush ce are ! mersi!

  5. #155
    Base member Corwyn's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Brasov
    Posts
    333
    Post (Dis)Likes
    Cred ca te pot ajuta eu cu 2-3 fire de valisneria.
    Daca iti prisoseste niste grindal/white worms sau niste endleri, ar fi ok. Daca nu... e bine si asa ;-)

  6. #156
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Brasov
    Posts
    137
    Post (Dis)Likes
    nu, am un acvariu de 400 si am niste endleri dar nu ii pot prinde ) ca sunt pui restu iam dat .. am pastrat 20 neoni si vreu sa imi umplu de valisneria si e nasol ca am co2 degeaba am 2 plante ) si ma gandesc sa fortez co2 pe 2-3 valisneria ca se fac rpd
    lasa-mi un nr de tel pe pm ms!

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •