Page 22 of 22 FirstFirst ... 12202122
Results 211 to 219 of 219

Thread: Targu Jiu

  1. #211
    Base member aLLLx's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    454
    Post (Dis)Likes
    "Activitatea" este direct proportionala cu rusinea. Dupa cum se observa activitatea este in ghilimele (am cam luat-o la misto, ca sa zic asa). Probabil este asa "intensa" tocmai pentru ca ne e rusine sa fim acvaristi intr-un orasel unde lumea e mai mult preocupata de comert si promenada prim mall, mai nou. Judecand dupa frecventa postarilor si subiectele discutate in sectiunea dedicata noua, eu asta am inteles. Poate suntem acvaristi dar fiecare la el pe scara blocului, atat.

  2. #212
    High member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    818
    Post (Dis)Likes
    daca tu te simti rusinat este treaba ta ,in ceeace priveste activitatea in aceasta sectiune ,mie nu-mi este rusine(nu sunt motivat deloc)ca sunt acvarist incepator in acest micut oras,si ma plimb si pe la mallutz fara sa-mi fie rusine

  3. #213
    Base member aLLLx's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    454
    Post (Dis)Likes
    Nu vad unde se observa ca mi-ar fi mie rusine (vis-a-vis de acvaristica), cred ca postarile mele aici, se incadreaza in media normala a forumului. Eu bateam saua... doar, doar se mai intampla ceva in afara de activitati comerciale si urari de sarbatori.
    Cum ar spune vestitul "Siorici" "case closed"
    I hope you don't misunderstand me.

  4. #214
    High member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    818
    Post (Dis)Likes
    ca ti-ar fi rusine ,chiar in ceeace ai postat tu,,"Activitatea" este direct proportionala cu rusinea. Dupa cum se observa activitatea este in ghilimele (am cam luat-o la misto, ca sa zic asa). Probabil este asa "intensa" tocmai pentru ca ne e rusine sa fim acvaristi intr-un orasel unde lumea e mai mult preocupata de comert si promenada prim mall, mai nou. Judecand dupa frecventa postarilor si subiectele discutate in sectiunea dedicata noua, eu asta am inteles. Poate suntem acvaristi dar fiecare la el pe scara blocului, atat.''
    Parerea mea este sa te rezumi doar la tine si sa folosesti singularul in postarilee viitoare,se simt lezati userii

  5. #215
    Base member aLLLx's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    454
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Adonis.Popescu View Post
    Parerea mea este sa te rezumi doar la tine si sa folosesti singularul in postarilee viitoare,se simt lezati userii
    Asta cu "singularul" ar trebui sa fie valabila doar pentru mine? Macar de-as vedea userii aia lezati, de un an doar noi doi vorbim aici. Comentariul meu nu se referea la acvaristii activi aici, din pacate doar pe astia ii afecteaza vad. Poate ne revenim la o noua vanzare de ciclide, eu americane vreau de data asta.

  6. #216
    High member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    818
    Post (Dis)Likes
    bafta cu americanii,poate de data asta vor fi mai longevivi

  7. #217
    Base member aLLLx's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    454
    Post (Dis)Likes
    Eu sper ca si arficanii pe care i-am avut sa aibă o viata lunga in continuare, erau destul de tineri cānd i-am dat, iar cel care i-a luat stiu ca e pasionat. Longevitatea sunt convins ca pot sa le-o asigur, n-am pierdut inca pesti din cauze de intretinere ca sa zic asa. Numai sa gasesc ce vreau, slabe sanse in zona noastra, dupa cum vad dispar si optiunile comune darămite "specialitatile".
    Last edited by aLLLx; 26-12-2014 at 00:23.

  8. #218
    High member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    818
    Post (Dis)Likes
    Staruinta este mama intelepciunii!

  9. #219
    High member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    818
    Post (Dis)Likes
    ,, La multi ani ''

Page 22 of 22 FirstFirst ... 12202122

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •