PDA

View Full Version : Suntem primi!



lupul-sur
25-08-2006, 00:35
Un anunt important. La ora actuala suntem forumul de acvaristica cel mai vizitat din aceasta tara. Desi mai este foarte mult de muncit la calitatea materialelor din acest forum, si acest lucru in recunoastem, faptul ca fiecare si-a gasit aci un raspuns pertinent, viabil si la obiect ne-a ajutat foarte mult.
Pentru acest loc fruntas suntem responsabili noi toti, toti cei ce activam pe acest forum, mai nou sau mai vechi participanti. Va multumesc tuturor cei ce sunteti aici, fie ca ati intrebat fie ca ati dat raspuns. Toti sunteti importanti pentru unii fara de altii nu putem exista. Imi doresc ca impreuna sa invatam, si impreuna sa avem puterea si stiinta sa aducem in casa noastra un colt de natura cat mai apropiat de realitate.
Calitatea noastra de a ajuta si de a trata pe toti la fel, fara a ne da aere de superioritate este marea calitate a acestui forum.
In acelasi timp trebuie sa multumim celui ce detine acest forum, se stie el cine, pentru ca nea dat posibilitatea sa ne intalnim aici, pentru ca datorita lui nu s-au ajuns la excvese din partea moderatorilor. Munca lui a facut ca in acest moment acest forum impreuna cu siteul sa aiba un aspect modern si foarte placut ochiului.
Pe aceasta cale multumesc si moderatorilor si adminilor, deschiderea si intelegerea lor au contribuit in foarte mare masura la starea actuala.

Aceste cuvinte sunt spuse de cineva care le spune din suflet, fiecare le trateaza cum vrea, dar sper ca si la anul sa ma regasesc pe acest forum alaturi de voi toti!

Laurentiu Craciunas
25-08-2006, 01:03
salut :)

e noapte aici la mine si mi-e cam somn.. dar de ce zici ca suntem primii? nu ca n-am merita da nah :) ne autolaudam? :P

bafta!

ps: oricum e doar o chestiune de timp :P