PDA

View Full Version : Hrana TETRA, JBL, ciclide Tanganyika, melci si diverse acvaristica



bondo
10-11-2012, 12:42
Julidochromis marlieri 3-5cm - 12 lei/buc (pachet 10 buc - 90 lei - transport gratuit) + transport (trimit doar unde este tren sau microbuz direct).
Neolamprologus similis (ciclide pitice) 2-3 cm - 12 lei/buc (pachet 10 buc - 100 lei - transport gratuit) + transport (trimit doar unde este tren sau microbuz direct).
Cyprichromis leptosoma mpulungu 2-3 cm - 12 lei/buc (pachet 10 buc - 100 lei - transport gratuit) + transport (trimit doar unde este tren sau microbuz direct).

Melci asasini (Anentome helena) - 4 lei/buc (pachet 10 buc - 30 lei) + transport

-TETRA Discus - 27 lei/litru (300g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL NovoBel - 20 lei/litru (180g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL NovoStick M - 26 lei/litru (440g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL NovoMalawi - 24 lei/litru (160g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL NovoRift - 26 lei/litru (530g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL Spirulina - 27 lei/litru (cutie sigilata de 1l) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.

Eu o am in galeti, deci hrana ajunge la dumneavoastra in pungi, nu in ambalaj original.
Transport GRATUIT pentru cine cumpara 2l cu plata in avans sau 4l cu plata ramburs (cei 2 sau 4 l se pot combina, nu e obligatoriu sa fie acelasi fel).

JBL Ferropol - 40 lei/litru + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte. Am un singur litru


-JBL Punktol Ultra 100ml - 15 lei (disponibil 2 buc, 27 lei ambele)
-JBL Oodinol - 15 lei (disponibil 1 buc)
-JBL Spirohexol - 1,50 lei/tableta
-JBL Clyno Pond 500ml - 23 lei (disponibil 1 buc)
-JBL Gala 100ml - 8 lei (disponibil 1 buc)
-JBL NovoFect 250ml - 24 lei (disponibil 1 buc)
-JBL NovoGuppy 250ml - 14 lei (disponibil 1 buc)
-JBL Grana 250ml - 19 lei (disponibil 2 buc, 35 lei ambele)
-JBL Grana Cichlid Click 100ml - 13 lei (disponibil 5 buc, 23 lei 2 buc)
-JBL NovoGranoVert mini 100ml - 10 lei (disponibil 1 buc)
-JBL NovoFex 250ml - 15 lei (disponibil 1 buc)
-JBL Spirulina 250ml - 15 lei (disponibil 1 buc)
-JBL Weekend - 1,50 lei/tableta
-JBL AmmoEX - material filtrant ce elimina NH4 (cutia are 2 saculeti de 300g fiecare, unul l-am folosit eu, unul il am la vanzare) - 15 lei

-Sera Vipagran 100ml - 7 lei (disponibil 1 buc)
-Sera Bakto tabs - 0,07 lei/tableta (sunt ambalate in flacoane de 275 buc)

Toate produsele sunt noi, sigilate (inafara de Sera Bakto tabs, jbl spirohexol si jbl weekend, care nu sunt sigilate deoarece se vand la tableta).


Trimit oriunde in tara prin posta, cumparatorul urmand sa suporte cheltuielile de transport (8 lei cu plata ramburs sau 3 lei daca trimiteti inainte banii pe card).

Ii rog pe doritori sa lase pm cu ce doresc, cum vor sa achite (plata ramburs sau sa imi trimita banii inainte pe card), iar daca vor sa achite inainte, cum vor sa o faca (depun banii la ghiseu sau prin internet banking).