PDA

View Full Version : intalnire 28 martie Unirii

svalentins
23-03-2010, 15:23
salutare. as vrea sa vin si eu la intalnirile astea. ce se face de obicei si cum va recunosc ??? Duminica ora 12 Unirii Micul Paris ??

RaduPetria
23-03-2010, 15:28
Salut. Vezi ca o sa fim la o masa intr-un colt intunecat, ne recunosti usor ca toti venim cu mustati si ochelari fumurii, pe masa e un craniu cu o lumanare in el :twisted:

Vorbind serios acum: Unirii, daca vii cu masina urci in parcare la et 6, cafeneaua Micul Paris, orele 12 trecute fix. Suntem usor de recunoscut, avem cam toti cola/sirop/apa minerala in fata si ceva pungi de plastic cu plante pe masa

Decamio
23-03-2010, 18:21
Eu ma trec prezenta inca de acum. :lol:
svalentins, suntem singurii de acolo care stau la un sir lung de mese puse una langa alta, eventual cu ceva pungi pe mese, sucuri, si extrem de galagiosi. :lol:
N-ai cum sa nu ne observi.
Da, la ora 12:00

baj
24-03-2010, 15:06
Salutari ,nu vreau sa intru in contradictoriu cu cineva ,dar nu exista "cafeneaua micul Paris" asa se numeste tot etajul ,iar fiecare cafenea se numeste altfel ....
Am lucrat acolo 3 ani .Asadar unde mai precis va strangeti in ce colt "intunecat" :lol: dar daca o sa fie toata lumea cu pungi sigur i gasim :mrgreen: .Cred ca o sa ma alatur si eu Grupului daca ma primiti :bounce :bounce :bounce

carla22
24-03-2010, 16:18
acum ca se simte si fiica-mea mai bine sper sa pot sa vin si eu duminica. ar fi prima iesire (in afara de mersul la spital) dupa 3 saptamani de stat in casa.

RaduPetria
24-03-2010, 17:01
Dupa ce ocolesti cazinoul prin stanga o iei prin coridorul lung curbat usor la stanga (unde in drepata ai birou administrativ blabla), treci prin usile de sticla si faci dreapta, lasi budele in stanga si ajungi si cobori panta in zona unde incep carciumile. In dreptul primei carciumi din stanga orientata cu fata spre mese, unde au pastrama de oaie, limonada 3.5 lei, pizza. Randul 4-5 de mese cum intri pe etajul cu restaurante.
Mai bine nu stiu cum sa descriu. Pentru siguranta, pentru cine nu crede ca se va descurca imi poate scrie pe pm si ii dau mobilul, sa ma sune cand ajunge daca nu nimereste

andreic
24-03-2010, 19:34
Salutari ,nu vreau sa intru in contradictoriu cu cineva ,dar nu exista "cafeneaua micul Paris" asa se numeste tot etajul ,iar fiecare cafenea se numeste altfel ....
Am lucrat acolo 3 ani .Asadar unde mai precis va strangeti in ce colt "intunecat" :lol: dar daca o sa fie toata lumea cu pungi sigur i gasim :mrgreen: .Cred ca o sa ma alatur si eu Grupului daca ma primiti :bounce :bounce :bounce
Nu intri in contradictoriu cu nimeni, deoarece ai dreptate. Noi ne-am obisnuit sa ii spunem asa. Da, poti veni fara probleme.

Alt_Razvan
24-03-2010, 21:05
Prezent si eu...
:mrgreen:

Juwel
24-03-2010, 21:07
Si eu oare? :mrgreen:
Am inteles ca se lasa cu scandal ;new25

andreic
24-03-2010, 21:08
Nu ti-e frica. Daca ne prinde si ne bate multi de cinci ala? :lol: :lol: :lol:

Alt_Razvan
24-03-2010, 21:13
da' bre.. "taranul" de mine il asteapta cu bratele deschise. O sa-i aduc si un manual de limba romana, sa invete sa vorbeasca inainte sa "discute" cu mine ;)

Da' eu cred ca pe juwel vrea sa-l bata.. ca el l-a banat =)) =))
E clar.. ne bate pe toti :cry:

Noroc ca o sa vina si cristinucu si ne salveaza el....

cristinucu
24-03-2010, 21:54
Sigur ca o sa va salvez.
O sa fiu si eu prezent ;)
Dar cine vrea sa va bata?

Alt_Razvan
24-03-2010, 22:02
Dar cine vrea sa va bata?

=)) =))

... vantul

Juwel
24-03-2010, 22:35
Da' eu cred ca pe juwel vrea sa-l bata.. ca el l-a banat =)) =))
E clar.. ne bate pe toti :cry:

Gresit. Andrei l-a banat, deci el o ia primul. :lol:

Alt_Razvan
24-03-2010, 22:43
facem lista ?? dam bonuri de ordine ?
hai cine se mai inscrie ?

andreic
24-03-2010, 22:45
Bine mai, ma sacrific eu. :lol: :lol: :lol: :lol:

Alt_Razvan
24-03-2010, 22:47
nah.. eu cred ca nu te lasa parintii sa te joci cu noi..

Decamio
24-03-2010, 22:50
Rezistenta,
Pace si cadenta,
cine nu mai poate,
o mana la spate
Rezistenta
Pace si cadenta,
cine nu mai poate,
doua maini la spate
capul sus pe-o parte
un picior la spate
Doua picioare la spate.... si scaune aruncate!!! :lol:

Viva la resistance! :salut :salut PDT_Armataz_01_35 PDT_Armataz_01_42

GeoB
26-03-2010, 17:46
Daca reusesc sa ajung,cer exclusivitate la vandut bilete si tinut pariuri. ;new26

Alt_Razvan
27-03-2010, 11:34
sa nu uitati la noapte sa daci ceasurile cu o ora inainte... ora 3 devine ora 4.
sa nu intarziati la showul de maine :mrgreen:

goodmans
27-03-2010, 22:06
au pizza buna p`acolo? de fumat...se fumeaza?
am sa trec si eu sa va vad,poate ma aleg cu niste sfaturi despre cum sa-mi protejez investitia facuta anul trecut :)
si poate gasesc ceva elodea sau cabomba pe la cineva,de adus momentan nu prea am ce,ca la voi cresc plantele iarna....la mine nu,din pacate.
Cu stima!

Nicolae Paun
27-03-2010, 22:36
Vin si eu

Bogdan OCC
28-03-2010, 00:00
Salutare, revin pe plaiurile celor ce-si uda mainile pana la cot in timp ce grebleaza prin acvariu :mrgreen:.
Acvariu e la ciclat, cu niste Fertil Soil pe fund, vor veni si pozele in curand, dupa cel "populez" cu plante. Poate prind si eu ceva plante maine ca tare bine mi-ar prinde, deci care poate, bagati si voi o coasa :lol:
Ne vedem acolo, am mai fost anul trecut :oops: .