PDA

View Full Version : propunere de intilnire la cluj



ralucel
02-04-2007, 22:31
salut!
a incercat si bogdan sa faca o reuniune la cluj, dar nu s-a prea inghesuit lumea. incerc si eu (ca doar fetele sint refuzate mai greu :)). sint mai noua si pe forum si in lumea acvariilor, dar cred ca tuturor clujenilor si celor din zona ne-ar fi prielnic sa ne cunoastem, sa stam de povesti, sa facem schimb de informatii si impresii.
le putem face prin oras sau, prin rotatie, la fiecare acasa, sa facem studii de caz pe acvarii :p
as propune o prima intilnire simbata sau duminica, in prima saptamina dupa pasti.
astept feedback!
raluca

Dudi
03-04-2007, 19:29
Cu toate ca nu stau deocamdata in cluj...voi veni si eu la intalniri cand sunt pe acolo. Mai cunosc acvaristi clujeni si le voi spune de topicul acesta ;) Bafta!

mihai_voltaj
04-04-2007, 13:43
Eu sunt incepator in asa ceva si pot zice ca inca chiar nu stiu mai nimic despre domeniul asta asaca mmi-ar fi foarte foarte de folos ointalire de acest gen . asa ca astept cu nerabdare sa vad cand si unde se stabileste

ralucel
04-04-2007, 15:16
eu am zis propunere de la inceput: simbata sau duminica, in saptamina de dupa pasti. asta dupa cum poate fiecare. eu pot simbata toata ziua, iar duminica numai dupa 5-6 dupa-masa.
ca loc, daca sinteti de acord cu "plimbatul" pe la cite unii, ma ofer prima. cu ocazia asta poate mai primesc idei pentru redecorarea acvariului :)
raluca

woolphy
04-04-2007, 19:10
Eu vin oriunde si oricand :lol: . Doar sa postati ora si locul. Precizez totusi ca eu in primul week-end dupa pasti pot doar duminica deoarece plec din tara pentru cateva zile si revin duminica dimineata :? . Mi se pare buna ideea cu intalnirile la cineva acasa prin rotatie dar hai sa se si anunte cei care pot sa isi puna "cuibul" la dispozitie pe durata a cateva ore. Eu as putea dar nu tot timpul. :oops:

Dudi
11-04-2007, 16:45
daca faceti weekendul acesta vin si eu :mrgreen:

ralucel
11-04-2007, 22:05
dat fiind ca scorul absentilor (dintre potentialii participanti) este de 2 la 1 saptamina asta fata de cea viitoare, sint de acord cu aminarea pentru saptamina viitoare. amanunte concrete putem discuta cu 2-3 zile inainte.
drum bun pentru calatori!
p.s. dudi, nu te supara, poate o sa ajungi si tu la intilnirea noastra, chiar daca va fi doar peste doua saptamini!

Dudi
12-04-2007, 13:56
Eu doar weekendul acesta pot...oricum no problem ;)

raresr
12-04-2007, 18:16
daca o stabilam pe duminica 15 aprilie orele 17-18 ar fi super ok

Laurentiu Craciunas
12-04-2007, 18:24
Eu zic sa-l invitam pe drhyperlaur.
Ar fi excelent daca ai putea veni!
Ce zici? Vei fi in Cluj? Putem face inscrieri directe in Asociatie, fara umblaturi pe la banca, schimba impresii, etc. Week-endul viitor, undeva in 20-21 aprilie.
Ciao!

Salut,

mersi de invitatie. Cu parere de rau, la primele intalniri voi lipsi, chiar daca as fi in Cluj, urmeaza o perioada cu seminarii pentru mine si-mi va fi imposibil sa gasesc timp.

ralucel
12-04-2007, 18:42
pai se stabilise pe weekendul celalalt, parca... sa poata veni toti.

Laurentiu Craciunas
12-04-2007, 18:44
Voi va puteti intalni linistiti, deja am numarat "de-o portie" :)

Cand imi va permite timpul voi veni si eu, categoric :)

ralucel
18-04-2007, 21:41
propun duminica, de la 19, la mine acasa. am reusit sa-mi fac "redecorarea" acvariului si sint curioasa sa aflu pareri :)
mai devreme nu garantez ca ajung acasa
raluca

woolphy
20-04-2007, 10:29
Eu pot veni. Sa se anunte si restul care vin sa stim ce si cum. Ne vedem

ralucel
21-04-2007, 20:44
mai veniti sau nu la intilnirea de la cluj? ca se stabilise pe duminica aceasta, adica miine... dati, va rog, un semn, sa stiu ce si cum.
raluca

woolphy
21-04-2007, 22:03
Deci, Raluca, pana la urma suntem doar noi doi? :P Eu zic sa o lasam pe duminica viitoare atunci... Tu ce zici?

ralucel
22-04-2007, 16:28
vad ca nu ne-am inteles. eu am tot propus, dar feedbackul a lasat de dorit. am zis ca simbata e lumea pe la iarba verde, iar duminica mai repede eu nu pot, pentru ca lucrez.
va propun sa stabiliti voi o intilnire, cum puteti, si daca voi reusi voi veni si eu. ca altceva zau nu stiu ce sa zic.

naeanb
26-04-2007, 15:45
Salut. Ei bine? S-a intalnit careva cu cineva? Daca da ziceti si voi niste impresii, ceva colea...

mihai_voltaj
30-04-2007, 23:22
noah nu sa intalnit nimeni cu nimic ?? :P
eu daca vin la intalnire va zic de pe acum ca vin doar sa va stresez cu intrebari pentru ca sunt la inceput si nu stiu inca cu ce se mananca acvaristica ... oricum daca se organizeaza totusi o intalnire va rog sa ma anuntati sipe mine pe id-u de mess ( mihai_voltaj ) Multumesc