PDA

View Full Version : Schimburi



neouber
17-01-2006, 20:59
Din ceea ce am vazut, pe forum se regasesc in general pasionati de acvaristica si mai puti cei care inteleg din chestia asta o afacere (nu ca as avea ceva impotriva lor, e si asta un job la fel ca oricare altul)..ideea e ca in acvariile fiecaruia gasim ceva in plus fata de ce ar avea nevoie respectivul sau fata de ce ar vrea, decat sa posteze fiecare ca are nu stiu de pui pe care vrea sa-i dea, sau vreo planta, acvariu...mai stiu eu ce..eu zic ca ar trebui facuta ( de catre administrator), o chestie ca un fel de bursa de schimb..ma rog, poate denumirea e deplasata..oricum un loc unde sa gassti cam tot ce e in momentul respectiv in plus prin acvariile membrilor..stiu ca nu e un site comercial (chiar apreciez chestia asta), dar nu cred ca aceasta chestia l-ar deturna de la scopul initial..chestia se leaga si de ce discutam noi pe la "ne intalnim"...schimburile ar putea fi facute local (cel putin in Bucuresti)...daca satau sa ma gandesc, probabil ca deja se intampla chestia asta, si eu scriu aiurea aici..oricum astept niste opinii..incercati sa nu uitati de locatie..eu zic ca pe masura ce ne inmultim, va deveni importanta pentru eventualele contacte face to face

georgian
21-01-2006, 16:55
eu cred ca e in BIZZ tot cam ce vrei tu , ai ceva de dat pui acolo, ceva de cumparat spui acolo. mai mult nu vad ce ar trebui.

razvan
21-01-2006, 17:39
daca satau sa ma gandesc, probabil ca deja se intampla chestia asta,

te asigur ca s-au intimplat si o sa se mai intimple