PDA

View Full Version : Help!! Acvariu Juwel



versus
06-01-2007, 11:44
Salut,
sunt nou pe acest forum si as vrea sa va intreb de unde pot cumpara un acvariu Juwel (sau alta firma de o calitate asemanatoare) din Bucuresti. As vrea ceva peste 200l. (daca stie cineva si un pret ar fi extraordinar)
Va multumesc!

HellSpawn
06-01-2007, 11:49
Daca nu ma insel am vazut unul la pet-shop din Cora Pantelimon. Nu stiu exact cati litri avea, dar din ochi avea cam 200. Scria Juwel pe capac, si arata in genul asta (http://www.juwel-aquarium.de/data/Image/HOME/Vision180dklbrinternet.jpg), dar fara stand.

Sper sa nu gresesc, si sa fie intradevar acel pet-shop... ca am intrat intr-o gramada in ziua respectiva.

Othello
06-01-2007, 16:36
Ploiesti nu e prea departe: la ZOOCENTER, verificat pe la jumatatea lui decembrie, JUWEL de 240 litri, complet echipat cu filtru intern, capac, neoane, etc, fara suport, 1440 lei. Nu cred ca s-a vandut inca.
Trebuie sa mai adaugi vreo 500 lei pentru un suport trainic tip mobilier si ai un colt de liniste in living. Tot acolo gaseti si suportul dar ... eu l-as face la un atelier specializat in mobilier.

danciu
06-01-2007, 21:53
incearca pe net la www.pentruanimale.ro , de acolo l-am luat si eu pe al meu (tot Juwel), pret bun (mai mic decat la Cora) si livrare pt.Bucuresti gratis.