PDA

View Full Version : S-a redeschis Piranha



andreic
30-12-2008, 19:07
Asa cum spune titlul, magazinul s-a redeschis la Piata Domenii, este fostul magazin de la Romana. De la piata, mergand spre Manastirea Casin circa 100m, magazinul este pe partea stanga. Am vazut multi pestisori de import, echipamente, etc. Ce mi-a placut mereu la acest magazin, este faptul ca patroana nu s-a grabit niciodata sa vada de dragul vanzarii. Sfatuieste mereu clientii asupra compatibilitatii si conditiilor necesare in acvariu, iar pestii inainte de a fi comercializati sunt tinuti in carantina.

Alt_Razvan
30-12-2008, 19:54
Ca si in cazul magazinului Coralis, se poate sa aflam cateva barnduri de echipamente ce se comercializeaza acolo?
Nu de altceva, dar sa nu mergem pana acolo si sa gasim vesnicele tetra, sera, eheim...

andreic
30-12-2008, 21:59
Momentan, in materie de echipamente au ceea ce ai mentionat tu si in plus JBL. Incepand cu Ianuarie mi-au spus ca vor incepe sa aduca o gama mai variata de echipamente din China. Sunt si eu curios sa vad ce vor aduce. Eu, i-am recomandat mereu pentu calitatea pestisorilor comecializati. Apropo, aveau o gramada de Ciclide papagal.