PDA

View Full Version : fac parte din familia characidae



leo891
30-12-2008, 01:59
sall am facut o excursie prin sp si la un pet shop din moguer am gasit niste pestisori foarte interesanti viu colorati care parca ar fi niste tetra astept pareri

[Pentru afisarea pozei foloseste optiunea "for forums 1" de la image shack. Citeste cu atentie ce am scris mai jos. Juwel]

Juwel
30-12-2008, 06:13
Parerea mea de ADMIN:
1. Scrie romaneste, altfel vei capata un avertisment oficial (asta e colegial)
2. Poza am sters-o eu, o editezi in asa fel incat sa nu umpli doua ecrane de monitor cu ea.
3. Intri cu EDIT (butonul al doilea din stanga jos), corectezi ce ai scris si pui o poza normala ca dimensiuni.
4. Daca nu, se inchide topicul si trecem iar la punctul 1.

Cand intri intr-o casa noua, plina cu 3000 de locatari, intai te prezinti apoi pui intrebari. Este o sectiune pentru asta, se cheama INTRODUCERE (http://forum.acvarist.ro/index.php?f=13)

leo891
01-01-2009, 04:10
se poate inchide topicul imi pare rau daca am deranjat cu ceva am vrut sa arat niste pesti interesanti
oricum eu sunt gupist nu postez de obicei la rubrica aceasta. reale scuze pe internet nu am gasit ceva asemanator si am vrut sa intreb profesionisti in domeniu dar se pare ca am fost inteles gresit

snakefishmike
01-01-2009, 04:15
nu ai deranjat pe nimeni , doar ca regulamentul forumului este destul de calr . Daca si primul post il scriai la fel de bine ca si pe al doilea , iar poza era pusa corect , era totul perfect . Mai incearca o dat urmind sfaturile lui @Juwel si o sa fie bine .
Numai bine .

Juwel
01-01-2009, 10:23
SnakeFM, nu-ti bate capul.
Fotografia era subcalitativa si introdusa in post cu [img] ocupand doua ecrane de la monitorul meu. Iar ca sa vezi umbrele alea de pesti trebuia sa faci scroll.
Cu scrisul pe romaneste uite ca se poate. Dar de ce nu din prima?
Pe la introducere ca sa se prezinte n-a trecut nici pana azi.
Asa ca... 'geaba.

sall am facut o excursie prin sp ;new31