PDA

View Full Version : Ionescu Victor



kassa
22-10-2008, 16:19
Am intrat in posesia capacului.
Este peste ce ma asteptam cu 10 clase.

http://forum.acvarist.ro/viewtopic.php?t=13964


Recomand. Este serios si face capacele ca pentru el si chiar mai bine.
Eu sunt super multumit.

Multumesc Victor inca odata.

DrLED
24-11-2009, 21:18
Astazi "domnul" Victor Ionescu - apropose, chiar daca se recomanda asa in discutii online, telefonice sau live, numele real este cu totul altul - a facut primele poze din fata si din profil si va asigur ca nu erau pentru loteria vizelor. Plus amprentare gratuita...ce mai, super oferta! Sa speram ca procurorul va dispune si inceperea urmaririi penale, de dorit cat mai repede.

Asa ca, stimati cititori, nu faceti ca mine si aveti grija cu cine va incurcati si cui oferiti credit (pentru ca da, am vazut dispute pe tema capacelor facute de el insa am zis ca e si o doza de rautate pe acolo...wrong!) si bani in avans.

Daca printre voi mai sunt persoane care au avut probleme cu el si pot proba acest lucru, ma pot contacta privat si le ofer consiliere, ca sa zic asa. Sincer eu vreau ca personajul asta sa primeasca o condamnare, chiar daca e cu suspendare. Iar pe parte civila vad eu cum rezolv.

Alt_Razvan
24-11-2009, 21:31
:thumbright
Chiar te rog sa ne comunici si numele real... Eu sunt tare curios.

snakefishmike
24-11-2009, 21:33
:lol: :lol: :lol: :lol:
Felicitari domnule !
Stiu eu un fost membru care te-ar si imbata pt asta :lol:

Nicolae Paun
24-11-2009, 21:43
Fac si eu o cinste, numai sa stiu ca nenorocitii astia sunt pedepsiti.

DrLED
24-11-2009, 22:34
:thumbright
Chiar te rog sa ne comunici si numele real... Eu sunt tare curios.
Dumitru Ionut.

Varsta nu i-o stiu exact, dar nu ii dau mai mult de 25 de ani. Somer.

catalos
24-11-2009, 23:43
Sectia 16 Politie


Am aflat intamplator ca mai are o "actiune umanitara" si acolo !

DrLED
25-11-2009, 17:49
Ce-i cu sectia 16? Dosarul e in lucru la 21.

catalos
25-11-2009, 23:51
avand un user nestiut de el - pe okazii eram in dialoguri cu el pt o tranzactie cu melanoides tuberculatus (asta pt a-l ajuta pe DrLED sa-l agate)

in seara aceasta cautand anunturile lui de pe okazii, am constatat surprins ca nu mai are nici un post deschis (aceasta licitatie nu mai exista).


Buna Treaba !

DrLED
26-11-2009, 18:30
Le-a sters pe toate. Daca va fi nevoie, cel care se ocupa de caz o sa ceara log-ul de la okazii. Eu oricum am salvat o serie de screenshot-uri de pe okazii, cu profilul, datele de contact si toata activitatea lui.

Ce nu a reusit bizonul sa stearga este anuntul de pe bursa rol.ro, paradisul teparilor. Nici asta nu l-ar fi ajutat, am screenshot si cu pagina de bursa, merge la dosar.