PDA

View Full Version : Special anunt!



lupul-sur
15-10-2006, 19:01
Am o propunere. Cei ce sunteti din alte orase decat Bucurestiul de ce nu faceti in camera de zi topicuri in care sa va discutati problemele specifice orasului vostru, intalniri etc. Organizativa putin ca oricum este destul de greu de la Bucuresti sa ajuti pe toti ce au probleme, ma refer la donatii de plante pesti etc. dati infumuratilor de Bucuresteni peste nas si aratati ca si provincia este fruncea!!!!!!
Ar fi de preferat ca Postul sa poarte cu litere mari numele orasului respectiv.

razvan
16-10-2006, 15:13
si ca o continuare a celor spuse de "antevorbitorul"
pentru cei cu conturi si pe alte forumuri de specialitate ;) incercati sa va "unificati" .. sa nu fie o "congregatie" ;) a userilor unui forum, ci a acvaristilor din acel oras, fara deosebire de "apartenenta" ..
aceasta azi e, maine nu mai e... insa afara din oras, nu te poate da nimeni...

romelian
16-10-2006, 19:42
GENIAL. PDT_Armataz_01_37 :!:

razvan
16-10-2006, 19:51
genial pe naiba.. mi se pare necesar si suficient ;) iar intrajutorarea pe plan local, mi se pare o prima "urgenta" ...

oricum, din orice unghi ai privi "fenomenul", noi nu avem nici un merit, altii au generat aceste intilniri, cu multi ani in urma...

pentru cunoscatori si necunoscatori, "cei 5 care au speriat vestul", erau:
mosu, andreiard, guppy, neonus si bomb jack...
isi facusera si poze digitale cu un jam cam la superrezolutia de 640x480...
acea preistorie a forumurilor acvaristice o puteti gasi inca pe forumul de la fanclub.ro...

romelian
22-10-2006, 22:15
Oricum vad ca Aradul nu raspunde solicitarii.Nu cunosc motivele,ma rog...
O sa merg mai departe pe mana "batrinilor"cunoscatori de la nivel central.

lupul-sur
23-10-2006, 09:17
Nu suntem nici batrani nici cunoscatori.

razvan
15-11-2006, 14:07
stimabililor...
incetisor si pe "ne simtite-lea" depasiram 600 de useri.
unii mai activi, altii cu 0 posturi. treaba e ca ne adunaram intrun timp destul de scurt, si poate intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat vom vedea si un user de pe acest forum, prezent cu acvariul sau in "tank of the month - year" de pe site-uri de prestigiu ;)

stiu ca va plictisesc, dar nu pot sa nu remarc faptul ca pe alt forum, in momentul cind am "batut suta de useri" a fost sarbatoare!!!
deh, alte vremuri, se intra de pe dial up, nu existau atitea calculatoare si poate nici impatimiti nu erau asa de multi...

LA MAI MARE, SI LA ACVARII CIT MAI FRUMOASE!!!!!

romelian
25-11-2006, 01:46
Ce lup modest... :shock: Am vrut sa spun cei activi si binevoitori,na! :lol:
La anul si la multi ani fratilor.Pe cind mia de useri?